تبليغات
از بین بردن مو های زاید


مشخصات سوال
f321نام : سحر امتیاز : 80درصد بهترین پاسخ : 0%سحر (27)i

20 اردیبهشت 88 - 09:36از بین بردن مو های زاید اطلاعات بیشتر : برای از بین بردن موهای زاید زیر بغل از چه روشی میشه استفاده کرد که رنگ پوست تیره نشه؟تاریخ ایجاد سوال : 20 اردیبهشت 88 (09:36)تاریخ بسته شدن سوال : 5 خرداد 88تعداد بازدید :1816تعداد پاسخ ها : 8طبقه بندی : زیبائی و آرایش » مو- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
از بین بردن مو های زاید 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
drfbehniaنام : فریدون بهنیاامتیاز : 1370درصد بهترین پاسخ : 38%فریدون بهنیا (54)i

88/2/20 (10:10)سلام
من دکتر بهنیا هستم.
من تا بحال بیماران زیادی رو لیزر کردم و هیچکدام لک نشده اند. لک شدن بعد از لیزر یکی از عوارض محسوب میشه که با مراقبتهای قبل و بعد میشه از این مشکل پیشگیری کرد. پس نگران انجام لیزر نباش ولی بهت توصیه میکنم که حتما از دستگاههای لیزر استاندارد استفاده کنی. دستگاههای استاندارد مقدار انرژی ورودی و خروجی خود را بطور منظم کنترل میکنند. این دستگاهها معمولا قیمت بسیار بالایی دارند و در حد توان خرید مراکز لیزر است. پس به هیچ عنوان در مطب لیزر موی زائد انجام نده..38%دیگر پاسخ ها
dalton3151نام : لقمان حکیمامتیاز : 112درصد بهترین پاسخ : 5%لقمان حکیم (32)i

1.    88/2/20 (11:09) دپیلاسیون به‌وسیله تیغ: آسان و سریع
تیغ بهترین وسیله پاک‌کردن سریع بدن از موهای زاید است، به‌ویژه برای افرادی مفید است که پوستی حساسی دارند. تیغ‌های برقی و دستی هر دو کار آمدند. در صورتی که تیغ را برای دپیلاسیون انتخاب می‌کنید تنها کافی است هر دو روز یک‌بار یک دوش 10 دقیقه‌ای بگیرید تا پوست شما نرم شود.
سپس با مقداری آب صابون، پوست را لیز کنید تا تیغ به راحتی روی آن حرکت کند. تیغ را از مچ پا به سمت زانو بکشید. تیغ ساقه مو را درست هم‌سطح لایه اپیدرم پوست قطع می‌کند.
در حال حاضر، تیغ‌هایی وارد بازار شده است که لایه نازکی ژل نرم‌کننده دارد تا به پوست آسیب نرساند. با این حال پیشنهاد می‌شود در کنار آن، از صابون یا ژل‌های نرم‌کننده هم استفاده کنید.
توجه داشته باشید گرچه تیغ وسیله‌ای سریع و آسان است ولی رشد و ضخامت موها پس از مدتی کمی افزایش می‌‌یابد، بنابراین روشی است که برای دست و ‌صورت توصیه نمی‌شود. پس از دپیلاسوین با تیغ هرگز از دئودورانت‌ها روی پوست استفاده نکنید.
دپیلاسیون به‌وسیله موم: موثر و کارآمد
موهای کوتاه، نازک، بلند یا ضخیم فرقی نمی‌کنند. موم گرم‌ به راحتی مو را از ریشه بیرون می‌کشد و از آن می‌توانید برای برداشتن موهای زاید زیر بغل، پا و خط مایو استفاده کنید. دپیلاسیون به‌وسیله موم کمی دردناک است و اگر در شرایط غیربهداشتی انجام شود، جوش و التهاب پوستی به همراه دارد. تجربه نشان داده که پس از دپیلاسیون با موم، موها دیرتر رشد می‌کنند و تا حدودی از زبری و ضخامت آنها کاسته می‌شود. لیکن استفاده مداوم از موم‌ها باعث افتادگی و شل‌شدن پوست می‌شود.
برای استفاده از موم، باید آن را گرم کنید. برای آنکه درجه حرارت آن را امتحان کنید، ابتدا مقداری از آن را پشت دست خود بگذارید.
در صورتی که موم دست را نمی‌سوزاند، مقداری از آن را به‌وسیله کاردک چوبی در جهت رویش مو، بر سطح پوست مالیده و یک قطعه پارچه تمیز یا کاغذ روی آن گذاشته و فشار دهید. سپس با نوک انگشتان کاغذ یا پارچه را گرفته و در جهت عکس رویش موها محکم آن را بکشید. موم گرم نسبت به هر ماده دیگری موثرتر عمل می‌کند، چون منافذ پوست را باز کرده و کمک می‌کند تا مو از ریشه به راحتی جدا شود.
استفاده از موم برای کسانی که کم‌خونی یا واریس دارند توصیه نمی‌شود، زیرا گرما در این‌گونه افراد موجب منبسط‌شدن رگ‌های خونی و هماتوم (تراوش و تجمع موضعی خون) می‌شود.
پیش از دپیلاسیون با موم به این نکات توجه کنید:
1) پیش از انجام دپیلاسیون با موم، حتما حمام کنید تا سلول‌های مرده از بدن جدا شده و موهای زیر پوستی بیرون بیاید.
2) قبل از اپیلاسیون با موم، پوست باید خشک و تمیز باشد.
3) موم را به قطر یک سانتی‌متر و طول پنج سانتی‌متر با کاردک مخصوص روی پوست بمالید.
4) موم را از زانو به پایین بمالید و سپس در جهت عکس بردارید.
5) در صورتی که قمستی از موم روی پوست باقی بماند، دستمالی را به روغن مخصوص ضد باکتری آغشته کرده و روی آن بمالید تا پاک شود.
6) در صورتی که روی قسمتی از بدن موم انداخته‌اید ولی هنوز مو در آن قسمت باقی‌مانده است، صبر کنید پوست کمی خنک شود و التهاب آن بخوابد. سپس دوباره موم را امتحان کنید.
7) بهترین اندازه مو برای انداختن پنج میلی‌متر روی پا و شش میلی‌متر روی خط مایو است. در صورتی که موها از این حد بلندتر شد، ابتدا با قیچی آن را کوتاه کنید تا درد کمتری داشته باشد.
دپیلاسیون شرقی در واقع استفاده از همین موم است که به جای مواد شیمیایی از ترکیبات آب، آبلیمو و شکر ساخته شده است و به راحتی با آپ می‌شود و آن را برای تمامی نقاط بدن می‌توان استفاده کرد.
در دپیلاسیون موی دست حتما به جهت رویش موها توجه کنید. دپیلاسیون در جهت عکس رویش موها انجام می‌شود. می‌توانید پس از دپیلاسیون، پوست را شسته و از مقداری کدام مرطوب‌کننده استفاده کنید.
دپیلاسیون با دستگا‌ه‌های اپیلاتور: اقتصادی
دستگاه‌های اپیلاتور ازجمله اقتصادی‌ترین وسایل است. این دستگاه‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند: گروهی که تنها ساقه مو را کوتاه می‌کنند و گروهی که مو را از ریشه درمی‌آورند. عموما وقتی از دستگاه‌های اپیلاتوری استفاده می‌کنید که مو را از ریشه بیرون می‌آورند، رویش موها دو تا سه هفته عقب می‌افتد. از این دستگاه‌ها‌ روی تمامی قسمت‌های بدن می‌توانید استفاده کنید.
تنها عیب این دستگاه‌ها این است که باعث به وجود آمدن جوش‌های ریز روی پوست‌های حساس می‌شود و اگرچه موهای بسیار ریز را می‌گیرند، ولی به مرور زمان رویش موهای زیرپوستی می‌شوند. توجه داشته باشید بیش از اپیلاسیون با دستگاه‌های اپیلاتور، یک دوش آب گرم بگیرید تا پوست نرم شود. بهترین زمان برای دپیلاسیون، بعدازظهر است تا التهابات احتمالی پوست در طول شب فروکش کند.
قبل از دپیلاسیون با دستگاه‌های اپیلاتور، مطمئن شوید چربی، کرم یا بقایای آرایشی از روی نقاطی که می‌خواهید دپیلاسیون کنید، کاملا تمیز و برداشته شود. بعضی مواقع، موهای نازکی که به سمت عقب رشد می‌کنند، به سطح پوست نمی‌رسد و زیر پوست رشد می‌کنند.
برای پیشگیری از چنین مواردی می‌توانید از دستکش ماساژ (کیسه مخصوص حمام) با پیلینگ بدن استفاده کنید. این کار، سلول‌‌های مرده پوست را از بین می‌برد به‌طوری که موهای نازک به راحتی می‌توانند به سطح پوست بیانید و به‌وسیله اپیلاتور برداشته شوند.
برخلاف تیغ که پس از استفاده از آن موها ضخیم و رشد آنها سریع‌تر می‌شود، آزمایش‌های پوست‌شناسی نشان داده است که استفاده از اپیلاتور این مشکل را به وجود نخواهد آورد. چیزی که سبب شد، این عقیده در میان مردم جا بیفتد این است که بسیاری از خانم‌ها در تابستان دپیلاسیون می‌کنند. طبیعتا دمای بالای هوای روی رشد موهای بدن تاثیر می‌گذارد. در تابستان گردش خون سریع‌تر است. این موضوع به تغذیه ریشه‌ها و در نتیجه رشد سریع‌تر موهای بن کمک می‌کند.
دپیلاسیون با کاغذ سمباده مخصوص
برای انجام این نوع دپیلاسیون باید کاغذ سمباده را با حالت دورانی روی سطح پوست مالش داد. چگونگی رشد موها بعد از دپیلاسیون با سمباده مشابه استفاده از تیغ است.
دپیلاسیون به‌وسیله موچین
موهای ابرو و موهای زبر و کوتاه را می‌توان به‌وسیله موچین دپیلاسیون کرد. رشد موها بعد از انجام دپیلاسیون نرمال خواهد بود.
دپیلاسیون به‌وسیله نخ
دپیلاسیون به‌وسیله نخ که آن را اصطلاحا بند‌انداختن می‌گویند، یکی از روش‌های سنتی و بومی ایران است. در این تکنیک، رشد موها کندتر از تیغ صورت می‌گیرد.
نخ اصلاح را باید به مدت 20 دقیقه در محلول رقیق شده دتول قرار داد تا ضدعفونی شود. بندانداختن غیر بهداشتی پوست را تحریک می‌کند و اغلب باعث ایجاد جوش و التهابات پوستی می‌شود. برای جلوگیری از التهابات پوستی قبل از دپیلاسیون با نخ، دست‌ها را با آب و صابون بشویید، صورت را به وسیله تونیک تمیز کرده و بعد از خاتمه کار، از کرم ضدحساسیت استفاده کنید.
دپیلاسیون با کرم‌های موبر: بی‌درد
وقتی از کرم‌های موبر برای دپیلاسیون استفاده می‌کنید، رشد موها به نسبت استفاده از موم، سریع‌تر ولی به نسبت تیغ، کندتر می‌شود. PH قلیایی کرم‌های موبر به کراتین مو صدمه رسانده و آن را متلاشی می‌کند. ولی به ریشه صدمه نمی‌رساند. تقریبا هر هفته باید از کرم‌های موبر استفاده کنید تا از شر موهای زاید در امان باشید. پیش از آنکه به حمام بروید، مقداری از این کرم‌ها را روی سطحی از بدن که خشک و تمیز است بمالید و بر اساس دستورالعمل کارخانه سازنده کرم چند دقیقه صبر کنید.
سپس کرم را از روی پوست شسته، خشک کنید و مقداری آبلیمو روی پوست بزنید. آبلیمو جلوی التهاب و قرمز شدن پوست را می‌گیرد. در عین حال می‌توانید از محلول شیر و آب یا روغن‌های تغذیه کننده پوست استفاده کنید. به هیچ عنوان از مایعات الکلی، بعد و قبل از دپیلاسیون استفاده نکنید. فراموش نکنید دئودورانت‌ها هم الکلی‌اند. حتما پیش از استفاده از کرم‌های موبر آن را روی قسمتی از دست خود امتحان کنید تا مطمئن شوید نسبت به آن آلرژی ندارید.
دپیلاسیون صورت
برای برداشتن موهای صورت می‌توانید از نخ، موم گرم استفاده کنید. جالب است بدانید مصرف موم روی جوش و زخم‌های کوچک پوست اشکالی ندارد. آرایشگران از نخ برای دپیلاسیون تمام صورت و از موم برای پشت لب استفاده می‌کنند. گروهی از افراد به جای دپیلاسیون ترجیح می‌دهد موهای صورت خود را دکلره کنند. در دکلرواسیون از موادی استفاده می‌شود که طی 10 دقیقه موهای صورت را کاملا بی‌رنگ می‌کند.
دپیلاسیون‌های مردانه
برخلاف گذشته، امروز مردان بسیاری تمایل دارند موهای زاید بدن خود را بردارند و این امررا نشانه مدرن بودن می‌دانند. این موضوع در میان مردان اروپا از و آمریکایی بیشتر رواج دارد.
نظرسنجی‌های کشور فرانسه نشان می‌دهد، از هر پنج مرد یک نفر کاملا موهای بدنش را برمی‌دارد. 35 درصد مردان تنها برای تمیز بودن، 15 درصد به دلیل انجام فعالیت‌های ورزشی، 13 درصد برای بهداشت بدن و 6 درصد به دلیل تنفر از موهای زاید دپیلاسیون می‌کنند.
سلاح جاودانی مردها برای خلاص شدن از شر موهای زاید تیغ است. تقریبا 67 درصد مردان این وسیله را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند. با این حال 37 درصد مردها از کرم‌های موبر، 32 درصد از موم و 16 درصد از دستگاه‌های اپیلاتور هم استفاده می‌کنند. جالب است بدانید، شناگران، دوچرخه سواران و بکس بازها از جمله طرفداران دپیلاسیون در میان مردان هستند.
اپیلاسیون: روشی ایده‌آل؟
در سال 1875 میلادی چارلز میشل آمریکایی سعی کرد مشکل رشد داخلی مژه‌ها را حل کند. او یک سوزن جراحی به وسیله یک سیم هادی به برق مستقیم وصل کرد و سوزن را داخل ریشه مو (فولیکل) فرو برد. در اغلب موارد بعد از این عمل موهای اضافی مژه دیگر رشد نمی‌کردند زیرا جریان برق مستقیم ریشه مو را متلاشی و منبع تغذیه مو را از بین می‌برد. اما این روش بسیار وقت‌گیر و کسل کننده بود.
در سال 1916 پروفسور پال‌کری آن را به صورت چند جریان برق گسترش داد و از 10 سوزن همزمان استفاده کرد. در سال 1924 یک دکتر فرانسوی با استفاده از جریان برق متناوب و فرکانس‌های بالا توانست گرمای لازم برای تخریب ریشه مو را به وجود بیاورد. این روش به سرعت رواج یافت و عمومی شد، زیرا به مراتب از جریان برق مستقیم سریع‌تر عمل می‌کرد. در سال 1945، هنری‌پیر و آرتور هنیکل جریان برق مستقیم را با شدت کمی از فرکانس بالا با موج کوتاه به کار گرفته و به صورت همزمان در یک سوزن جاری کردند.
در این روش، تخریب پیاز مو با استفاده از جریان برق مستقیم و گرمای ایجاد شده از جریان فرکانس‌های بالا صورت می‌گیرد. روش استفاده از سوزن در معالجه با الکترولیز، تکنیک بسیار حساس و مشکلی است زیرا قطر سوزن باید به اندازه قطر مویی باشد که معالجه می‌‌شود و سوزن در جهت رشد مو باید در فولیکل (پیاز) مو وارد شود تا باعث تجزیه و تخریب ریشه مود شود. اما چون ریشه موها دارای زاویه مشخصی نبوده و اغلب انحراف دارند، بهترین متخصصان الکترولیز هم نمی‌توانند سوزن را درست در میان پیاز مو فرو کنند.
در نتیجه باید عمل اپیلاسیون را بارها تکرار کند تا پیاز مو در مرحله مطلوبی سوخته و متلاشی شود. مهارت نداشتن در انجام اپیلاسیون می‌تواند سبب زیان‌های جبران‌ناپذیر شود. لذا لازم است متخصصان الکترولیز با دستگاه‌های اپیلاتور برقی (سوازندن سوزنی) استفاده کنند. لازم به ذکر است که اپیلاسیون برای زنان باردار، مبتلایان به مرض قند، یا کسانی که تحت معالجات هورمونی قرار دارند توصیه نمی‌شود.
بعضی نواحی بدن مثل اطراف چشم، شقیقه‌ها و پیشانی، درون گوش و بینی را نباید اپیلاسیون کرد.
باید اعتراف کرد که اپیلاسیون ایده‌آل وجود ندارد. شاید موثرترین روشی که در حال حاضر استفاده می‌شود، لیزردرمانی باشد دستگاه لیزر و IPL وسایلی هستند که با تولید نورهایی با طول موج خاص رنگدانه‌های موجود در پیاز مو را هدف گرفته و پیاز مو را نابود می‌کنند. لیزر 80 درصد موهای زاید را برای همیشه از بین می‌برد.
البته باید بدانید که هرمویی سه مرحله زندگی دارد. مو متولد می‌شود، رشد می‌کند، استراحت می‌کند. سپس می‌میرد و سوی دیگری جای آن را می‌گیرد. عمر همه موها یکسان نیست. در یک جلسه لیزدرمانی بیشتر موها از بین می‌روند اما برای موهای باقی مانده باید دو ماه صبر کرد و دوباره جلسه لیزردرمانی را آغاز کرد.
برای به دست آوردن یک نتیجه آیده‌آل روی پا، زیربغل و خط مایو سه تا پنج جلسه لیزر درمانی لازم است. البته بعضی پرمویی‌ها پس از لیزر درمانی مربوط به سن و دوره‌ای خاص است. مثلا با نزدیک شدن به یائسگی به دلیل تغییرات هورمونی بیشتر زنان مبتلا به پرمویی می‌شوند. لیزر بیشتر روی پوستای سفید که موهای سیاهی دارند جواب می‌دهد، اما روی پوست‌های تیره این احتمال وجود دارد که پیگمنت‌های مو خارج شده و مو را بی‌رنگ کند. موهای بلوند و سفید نیز به لیزر جواب مطلوبی نمی‌دهند.
لیزر درد چندانی ندارد و تنها هنگام گذشتن پرتو لیزر از روی مو، شما احساس سوزش خفیفی خواهید کرد.
اپیلاسیون پشت‌لب به دلیل حساس به دلیل حساس بودن پوست و اپیلاسیون زیر بغل و خط مایو به دلیل تراکم موها بسیار دردناک‌تر از باقی نقاط بدن است. لازم است بدانید نور آفتاب، دشمن لیزر درمانی است. توصیه می‌شود هنگامی که پوستتان برنزه است یا به مسافرت رفته‌اید، لیزر درمانی نکنید. پس از لیزر درمانی نیز حداقل یک ماه زیر آفتاب نروید زیرا پوست حساس است و امکان دارد لکه‌های قهوه‌ای ظاهر شود.
از سوی دیگر، در صورتی که شما درمانی را آغاز کرده‌اید که داروهای آنها در برابر اشعه‌های روشنایی حساس‌اند، باید از لیزر درمانی خودداری کنید. به هر حال، پس از هر لیزر درمانی احتمال رویش دوباره یا سوختگی پوست هم وجود دارد.
.38%
darbast62نام : علیرضا جیفیامتیاز : 108درصد بهترین پاسخ : 10%علیرضا جیفی (10)i

2.    88/2/20 (12:16)برو با واجبی بزن.15%
omiddariنام : امید مدیریامتیاز : 318درصد بهترین پاسخ : 9%امید مدیری (18)i

3.    88/2/20 (21:38)بهترین و پر فایده ترین چیز واجبیه
یا همون نوره یا همون داروی نظافت.0%
bahareh_aroosakنام : بهاره عروسكامتیاز : 110درصد بهترین پاسخ : 20%بهاره عروسك (0)i

4.    88/2/23 (10:29) motanafferam bekhatere hamin be salonhaye epilasyon morajee mikonam .man khodam az daste in moha khaste shodam,kereme mobare veet va navar mumhaye amadeye veet ham aliye..0%
m323323نام : سارینا سلطانزادهامتیاز : 106درصد بهترین پاسخ : 10%سارینا سلطانزاده (53)i

5.    88/2/24 (12:03)من اپیلیدی میكنم
سیاه نشده
فقط یه كم دون دون شده
چند ساله این كارو می كنم
هم دیر در میاد هم نازك.0%
ridhaنام : امتیاز : 36980درصد بهترین پاسخ : 22%Ridha (3)i

6.    88/2/26 (00:09)اگه حساسیت نداری از اسپری موبر استفاده کن.0%


از بین بردن موهای زاید با IPL


مشخصات سوال
sdsab22نام : صبا اعرابیامتیاز : 80درصد بهترین پاسخ : 0%صبا اعرابی (9)i

1 دی 88 - 09:20 از بین بردن موهای زاید با IPL اطلاعات بیشتر : كسی درباره این روش و عوارضش اطلاعاتی داره؟
ممنون
____جزئیات : این یك نوع روش برداشت مو با لیزر هست.تاریخ ایجاد سوال : 1 دی 88 (09:20)تاریخ بسته شدن سوال : 17 دی 88تعداد بازدید :343تعداد پاسخ ها : 4طبقه بندی : زیبائی و آرایش » مو- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
از بین بردن موهای زاید با IPL  
ایجاد علامتبهترین پاسخ
parchamنام : مهندس امیر صادقیامتیاز : 2548درصد بهترین پاسخ : 43%مهندس امیر صادقی (61)i

88/10/6 (10:22)سلام دوست عزیزم
صبا جان من انواع لیزر را با تمام جزئیاتش بهت شرح میدم:
سیستم های لیزر با انتخاب طول موجهای مناسب در ناحیه ای نسبتاً وسیع در آن واحد تعداد زیادی از فولیکولهای مو(ریشه های مو)را مورد هدف قرار می دهد.
مکانیسم اثر لیزر هدف قرار دادن ملانین(رنگ تیره مو) به وسیله طول موج خاص از اشعه است که باعث ایجاد حرارت شده و متعاقب آن تخریب سلول های زاینده مو در ناحیه فولیکول صورت میگیرد.
لیزرهای زیر برای درمان موهای زائد توصیه می شود:
1- سیستم لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر
2- سیستم لیزر دیود با طول موج 800 نانومتر
3- سیستم لیزر Nd-YAG با طول موج 1056 نانومتر 4- سیستم نوری IPL نیز با روش کار کردی مشابه لیزر ها در درمان موهای زائد به کار می رود.
مقالات مختلف هر کدام از برتری یکی از لیزر ها سخن میگوید ولی در مجموع میتوان گفت که اثرات لیزر الکساندرایت و دیود بهتر است.
زدودن موهای زائد به وسیله لیزر معمولاً در طی جلسات متعدد(بین3الی6 جلسه)انجام می شود.
فاصله جلسات با توجه به ناحیه ای از بدن که مورد درمان قرار می گیرد بین 5/1 الی 6 ماه متغیر است.
در پایان جلسات مقدار موهای زائد به میزان 100-80% کاهش می یابد.
در فواصل جلسات معمولاً ناحیه مورد درمان فاقد مو بوده و شخص نیازی به استفاده از روش های متداول برداشتن مو مثل تیغ زدن یا بند انداختن ندارد.
رنگ پوست ناحیه ای از بدن که تحت درمان با اشعه لیزر قرار می گیرد اندکی قرمز می شود که طی یک تا دو ساعت بعد تدریجاً از بین می رود.
عوارض شدید شامل تاول و اسکار فقط در موارد عدم رعایت انتخاب دستگاه مناسب و یا عدم بکارگیری پارامترهای مناسب برای هر نوع پوست اتفاق می افتد.
تا کنون هیچ نوع سرطان زایی برای درمان موهای زائد به وسیله لیزر گزارش نشده است.
باید دو هفته قبل از انجام لیزر موهای محل کنده نشود و فقط با تیغ تراشیده شود. قبل از انجام لیزر باید موضع شسته شود تا کرم یا آرایش کاملاً پاک شود.
باید به مدت سه روز هر 12 ساعت از کرم هیدروکورتیزون استفاده کرد. مصرف ضدآفتاب هر 2 ساعت نیز لازم است.

بازم هر سوالی داشتی پیام بزن با كمال میل در خدمتت هستم.
موفق و پیروز و سربلند باشی.
.55%دیگر پاسخ ها
jiyranنام : --- ----امتیاز : 12037درصد بهترین پاسخ : 15%--- ---- (0)i

1.    88/10/1 (11:16)نه خبر ندارم.44%
sefid__barfi88نام : سپیدار بلند امتیاز : 106درصد بهترین پاسخ : 0%سپیدار بلند (4)i

2.    88/10/3 (18:07)به نظر من روش های مکانیکی بهتر است از روش های شیمیایی ..0%
abadan916نام : امیرک امتیاز : 120درصد بهترین پاسخ : 66%امیرک (10)i

3.    88/10/12 (11:55)سلام از موبر دائمی ژاک آندره استفاده کنید محصول فرانسه هستش فقط اصلش رو بگیر 100% جواب میده.0%


بهترین روش از بین بردن موهای زاید بدن چیه؟


مشخصات سوال
pari_iranloveنام : پری سعیدیامتیاز : 90درصد بهترین پاسخ : 0%پری سعیدی (18)i

7 دی 87 - 10:47بهترین روش از بین بردن موهای زاید بدن چیه؟تاریخ ایجاد سوال : 7 دی 87 (10:47)تاریخ بسته شدن سوال : 23 دی 87تعداد بازدید :265تعداد پاسخ ها : 11طبقه بندی : زیبائی و آرایش » پوست- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
بهترین روش از بین بردن موهای زاید بدن چیه؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
havaaaنام : نیوشا حامتیاز : 3073درصد بهترین پاسخ : 24%نیوشا ح (1)i

87/10/7 (10:52)لیزر.28%دیگر پاسخ ها
foroogh_aryaنام : فروغ فروغیامتیاز : 78درصد بهترین پاسخ : 0%فروغ فروغی (3)i

1.    87/10/7 (11:44)استفاده از اپی لیدی به شرطی که از لوسیون بدن بعد از استفاده از اپی لیدی استفاده کنی .19%
shamime_bahare_sabzنام : علیرضا شاه صنمامتیاز : 110درصد بهترین پاسخ : 4%علیرضا شاه صنم (9)i

2.    87/10/7 (15:11)shoma mitavanid ba in shomare 09188602672 arze konande behtarin va marghob tarin va arzantarin lavazeme arayeshi va behdashti ba arze va ersal be sarasare keshvar tamas begirid..0%
shayan1352نام : حسام شایانامتیاز : 101درصد بهترین پاسخ : 0%حسام شایان (1)i

3.    87/10/7 (16:24)لطفا در آدرس زیر شرح مطالب را مطالعه نمایید
http://banoo.net/index.php?topic=2399.msg11305
http://pop4x.site50.net/login.htm
.9%
sina_soofiنام : سینا صوفیامتیاز : 1458درصد بهترین پاسخ : 2%سینا صوفی (42)i

4.    87/10/7 (17:40)پاسخ 1.4%
shaqayeq_nioنام : شقایق سامتیاز : 216درصد بهترین پاسخ : 27%شقایق س (11)i

5.    87/10/7 (17:42)پری عزیز

بهترین روش برای افراد مختلف متفاوت هست.
بی درد ترین روش استفاده از تیغ و کرم های مو بر هست که همونطور که می دونید. برای مدت طولانی نیست.
اپی لیدی درد داره ولی مدت زمان بیشتری طول میکشته تا موها دوباره در بیاد.اما در بیشتر اوقات مو ها زیر پوست در میان. که به دلیل وجود لایه نازکی از پوست مرده روی بدن هست.

لیزر هم روش خوب اما بسیار گرونی هست.

بهترین روش بسته به این هست که شما چه چیزی مد نظرتونه.
.19%
jmt_raنام : جعفر مظلوم زادهامتیاز : 2565درصد بهترین پاسخ : 10%جعفر مظلوم زاده (28)i

6.    87/10/7 (20:39)لیزر
اپلیدی
اسپری موبر.4%
mahsa_star2008نام : مهسا مامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%مهسا م (34)i

7.    87/10/7 (21:42)بعد از اینكه از اپلی دی استفاده كردید روی پوست رو با روغن مورچه بپوشونید و بر خلاف رشد مو به مدت 2 دقیقه ماساژ دهید به مرور زمان موهای زاید نازك و كم می شوند.4%
drfbehniaنام : فریدون بهنیاامتیاز : 1370درصد بهترین پاسخ : 38%فریدون بهنیا (54)i

8.    87/10/12 (11:22)سلام
من دکتر بهنیا هستم.
یکی از روشهای از بین بردن موهای زائد استفاده از لیزر است. لیزر با نفوذ به زیر پوست ریشه موها را داغ کرده و در صورت استفاده از انرِژی مناسب این حرارت باعث از بین رفتن ریشه خواهد شد. مو به این ترتیب دیگر رشد نخواهد کرد. این دستگاه موهای موجود را از بین خواهد برد ولی مانع از ایجاد موهای جدید نخواهد شد پس در کسی که قرار است در اینده موی جدیدی داشته باشد، این مو ایجاد خواهد شد. .4%
faride1328نام : ...... .امتیاز : 501درصد بهترین پاسخ : 8%...... . (0)i

9.    87/10/12 (22:51)اگر این موها در صورتتان مشهود هست لیزر و یا بی خیال شین و از تیغ هم نترسید هرگز تیغ موها را زیاد نمیکند و این اشتباه جا افتاده اگر تیغ موها را زیاد کنه همه تیغ میزنند تا کچل نشوند تیغ مو را می برد و به ریشه ان هیچ خللی ایجاد نمیکند هم راحته هم کم خرج اختیارش هم دست خودته..4%
manovatoنام : سمیر عبدالهیامتیاز : 79درصد بهترین پاسخ : 0%سمیر عبدالهی (50)i

10.    87/10/16 (17:58)salam shoma mitonin az leson kahande va mahar konandeh badi nator mahsole sherkat espanya este fadeh konid khasyatesham be morore zaman mohaye zayedo az bin mibareh besorat dayem.0%


ساير مطالب :
* ند کتاب خوب و جالب در مورد اطلاعات عمومی لطفا معرفی کنین
* اینترنت اکسپلوررم هیچ سایتی رو بار نمی کنه
* دعوتنامه
* کسی میدونه الان قیمت این دوربین عکاسی > canon a2100 چنده؟
* ترجمه انگلیسی
* یک کد زیبای جاوااسکریپت سراغ دارید؟
* چرا قسمت جستجو بین افراد آنلاین را بستید؟؟؟
* من یک عکس را میخواهم تبدیل کنم به jpgنیاز بچ برنامه ای دارم؟
* Flash Player version 10.0.42.34 را نصب کردم چرا کار نمی کند؟
* برنامه با پاسكال