تبليغات
باشگاه خبر نگاران جوان


مشخصات سوال
melow_mنام : ملودی مامتیاز : 21درصد بهترین پاسخ : 17%ملودی م (744)i

15 فروردین 88 - 10:28باشگاه خبر نگاران جوان اطلاعات بیشتر : چطور میشه برای شرکت در کلاس های باشگاه خبر نگاران جوان ثبت نام کرد و چه مدارک و شرایطی لازمه؟تاریخ ایجاد سوال : 15 فروردین 88 (10:28)تاریخ بسته شدن سوال : 23 فروردین 88تعداد بازدید :101تعداد پاسخ ها : 2طبقه بندی : مراجع و تحصیلات » مراجع عمومی- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
باشگاه خبر نگاران جوان 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
vahid_firemanنام : وحید الله وردیامتیاز : 82درصد بهترین پاسخ : 13%وحید الله وردی (5)i

88/1/20 (17:22)سلام دوست عزیز...
برای ثبت نام كافیه كه بری به ساختمان بلال (صدا و سیما) واحد آموزش باشگاه خبر نگاران .. با مداركی كه بهت میگن باید توی كلاسها شركت كنی و در نهایت در امتحاناتش موفق بشی .. همین..
خیلی راحته منم رفتم.... .0%دیگر پاسخ ها
rashaنام : راشا رادینامتیاز : 37049درصد بهترین پاسخ : 57%راشا رادین (30)i

1.    88/1/18 (15:53)سلام

کاش می گفتید چه رشته ای می خواهید شرکت کنید

جهت اطلاعات بیشتر مراجعه بفرمایید به

باشگاه خبرنگاران
توافقنامه همكاری بین باشگاه پژوهشگران جوان و مركز مطالعات و آموزش نیروی انسانی ... و اعضای باشگاه پژوهشگران جوان می توانند پس از انعقاد تفاهمنامه از كلاسهای ... نشست های آتی با رئیس باشگاه پژوهشگران درباره چگونگی شركت اعضا در دوره های ...
www.yjc.ir/News/NewsDesc.aspx?newsid=160207 - 19 hours ago

موفق باشید.100%


نگاران کجاست؟


مشخصات سوال
shastouniنام : سعید امراءامتیاز : 75درصد بهترین پاسخ : 0%سعید امراء (77)i

8 مهر 87 - 09:07نگاران کجاست؟ اطلاعات بیشتر : از دوستان کسی اطلاعی در مورد منطقه نگاران در شهرستان سراوان که به گفته بعضی ها بزرگترین مجموعه سنگ نگاره های دست بشر است دارد؟تاریخ ایجاد سوال : 8 مهر 87 (09:07)تاریخ بسته شدن سوال : 24 مهر 87تعداد بازدید :150تعداد پاسخ ها : 5طبقه بندی : سفر » ايران- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
نگاران کجاست؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
akam22نام : آکام حبیبیامتیاز : 16649درصد بهترین پاسخ : 54%آکام حبیبی (24)i

87/7/8 (09:14)نگاران دره ای است زیبا اما با محیط کویری که در گذشته سرسبز و شکارگاهی عظیم بوده است . این دره زیبا در کوه های سردشت ناحیه ناهوک شهرستان سراوان قرار دارد. ناهوک روستای زیبا و جذابی در شهرستان سراوان است که در اسناد تاریخی از آن به عنوان نصرت آباد به دلیل زندگی مردمی با شهرت نصرت و یا نصرتی که مردمانی زحمت کش و با صلابت می باشند یادشده است.
نگاران مجموعه از سنگ نوشته ها وکتیبه های به زبان تصویر است که در دنیا بی نظیرند . این مجموعه به عنوان بزرگترین مجموعه نوشته های باستانی در خاورمیانه و در تمدن شرق محسوب می شود. بر اساس اعلام نظر کارشناسان باستان شناس سیر تاریخی این سنگ نوشته ها از پیش از تاریخ تا زمان ساسانیان است. جالب است بدانید این مجموعه حتی در آثار باستانی استان ثبت نگردیده است اما شهرت جهانی دارد. با توجه به مطالعات محدود صورت گرفته در دره نگاران این سنگ نوشته های موجود در جهان منحصر به فرد اعلام شده اند..52%دیگر پاسخ ها
farshad_1986نام : فرشاد خامتیاز : 2021درصد بهترین پاسخ : 41%فرشاد خ (20)i

1.    87/7/8 (14:14)
نگاران چیست؟

نگاران مجموعه از سنگ نوشته ها وکتیبه های به زبان تصویر است که در دنیا بی نظیرند . این مجموعه به عنوان بزرگترین مجموعه نوشته های باستانی در خاورمیانه و در تمدن شرق محسوب می شود. بر اساس اعلام نظر کارشناسان باستان شناس سیر تاریخی این سنگ نوشته ها از پیش از تاریخ تا زمان ساسانیان است. جالب است بدانید این مجموعه حتی در آثار باستانی استان ثبت نگردیده است اما شهرت جهانی دارد. با توجه به مطالعات محدود صورت گرفته در دره نگاران این سنگ نوشته های موجود در جهان منحصر به فرد اعلام شده اند.نگاران کجاست؟

نگاران دره ای است زیبا اما با محیط کویری که در گذشته سرسبز و شکارگاهی عظیم بوده است . این دره زیبا در کوه های سردشت ناحیه ناهوک شهرستان سراوان قرار دارد. ناهوک روستای زیبا و جذابی در شهرستان سراوان است که در اسناد تاریخی از آن به عنوان نصرت آباد به دلیل زندگی مردمی با شهرت نصرت و یا نصرتی که مردمانی زحمت کش و با صلابت می باشند یادشده است. و منطقه سردشت میانه ای از اعتدال طبیعت است که دارای دیدنیهای زیبای همچون آبشار چوتین گون و صدها اثر دیگر می باشد.

.42%
shahab918نام : امیر رامتیاز : 2053درصد بهترین پاسخ : 3%امیر ر (1105)i

2.    87/7/9 (00:40)نگاران دره سردشت ناحیه ناهوک شهرستان سراوان .0%
misagh007نام : میثاق طبیب زادهامتیاز : 289درصد بهترین پاسخ : 4%میثاق طبیب زاده (17)i

3.    87/7/10 (01:15)نگاران دره ای است زیبا اما با محیط کویری که در گذشته سرسبز و شکارگاهی عظیم بوده است . این دره زیبا در کوه های سردشت ناحیه ناهوک شهرستان سراوان قرار دارد. ناهوک روستای زیبا و جذابی در شهرستان سراوان است که در اسناد تاریخی از آن به عنوان نصرت آباد به دلیل زندگی مردمی با شهرت نصرت و یا نصرتی که مردمانی زحمت کش و با صلابت می باشند یادشده است.
نگاران مجموعه از سنگ نوشته ها وکتیبه های به زبان تصویر است که در دنیا بی نظیرند . این مجموعه به عنوان بزرگترین مجموعه نوشته های باستانی در خاورمیانه و در تمدن شرق محسوب می شود. بر اساس اعلام نظر کارشناسان باستان شناس سیر تاریخی این سنگ نوشته ها از پیش از تاریخ تا زمان ساسانیان است. جالب است بدانید این مجموعه حتی در آثار باستانی استان ثبت نگردیده است اما شهرت جهانی دارد. با توجه به مطالعات محدود صورت گرفته در دره نگاران این سنگ نوشته های موجود در جهان منحصر به فرد اعلام شده اند..5%
jojoi_sنام : سارا تورانیامتیاز : 106درصد بهترین پاسخ : 14%سارا تورانی (60)i

4.    87/7/10 (23:30)روستای ناهوك در ‪ ۳۵كیلومتری شهرستان سراوان واقع شده‌است و مردمی مذهبی و معتدین و با فرهنگ هستند و روستای با اب تمیز و کشاورزان عالی در منطقه وجاهای نفریخی و سیاحتی این روستا را دو چندان کردی كه وجود منابع غنی این منطقه را تبدیل به سبز و خرم‌ترین مناطق و از قطب‌های كشاورزی در شهرستان سراوان می گویند و روز به روز در حال ترقی می باشد .


طبق اسناد تاریخی در قدیم نام ناهوک نصرت آباد بوده و و به دلایلی که نمی دونم چیست تغیر اسم داده شده و به ناهوک امروز شده است دراین روستا قوم های با شهرت نصرت زهی و نصرتی و نصرت و ارباب و دهقان زهی و غیره نام برد و مردمی کشاورز و معتدین و مذهبی دارد که جوانان با فرهنگ و تحصیل کرده نیز در این روستا یادشده است. و منطقه سردشت میانه ای از اعتدال طبیعت است در روستا ناهوک واقع است که دارای دیدنیهای زیبای همچون سیکندر و چاه واجه و دروازه دلینوک و معروفت تر از همه آبشار چوتین گون نام برد.
نگاران چیست؟


نگاران مجموعه از سنگ نوشته ها وکتیبه های به زبان تصویر است که در دنیا بی نظیرند . این مجموعه به عنوان بزرگترین مجموعه نوشته های باستانی در خاورمیانه و در تمدن شرق محسوب می شود. بر اساس اعلام نظر کارشناسان باستان شناس سیر تاریخی این سنگ نوشته ها از پیش از تاریخ تا زمان ساسانیان است. جالب است بدانید این مجموعه حتی در آثار باستانی استان ثبت نگردیده است اما شهرت جهانی دارد. با توجه به مطالعات محدود صورت گرفته در دره نگاران این سنگ نوشته های موجود در جهان منحصر به فرد اعلام شده اند.و ما و مردم ناهوک تلاش می کنیم این سنگ نگاره های در جهان به ثبت برسند تا سیاست تمدارن و افراد سیاحتی از این منطقه دیدن کنند بنابراین باید تلاش کنیم اول این سنگ نگاره ها در جهان به رخ همه کشیده شوند تا مردم به دیدن این سنگ های جالب که روی قسمتی از روی کوه هک شده اند دیدن کنند این سنگ نگاره ها از موقعی که اقای واحدی ازگروه صبح ایران که چند سال قبل در تلویزیون بودند و امروز هم هستند به این منطقه برای جمع اوری خبر رفته بودند شهرت بیشتر یافت و امروزه بعد از ایشان کسی به دیدن این منطقه یا خبر یا گروه تلویزیونی برای برنامه هایش به این منطقه نیامدی باید دولت به خصوص میراث فرهنگی به فکری برای این منطقه بکند و گرنه روز به روز این سنگ نگاره رو به نابودی هستند و اقای مهندس بزرگزاده در حال مستندی هستند درباره این سنگ نگاره ها کی نمی دونم اماده هست یا نه ؟


نگاران کجاست؟


نگاران دره ای است زیبا اما با محیط کویری که در گذشته سرسبز و شکارگاهی عظیم بوده است . این دره زیبا در کوه های سردشت ناحیه ناهوک شهرستان سراوان قرار داردو در این منطقه جاهای تفریحی زیادی وجود دارد که می توان چند تا از معروف ترین انها سیکندر" چاه واجه" و ابشار چونطون" نام برد .


نگار در نگاران نگار در نگاران حکایت فرهنگ است فرهنگی به استواری تاریخ و تمدنی درخشنده و تابناک ، نگار در نگاران مجموعه ای است از تلاش مردمان بلوچ برای بودن وماندن
سنگ نگاره‌های دره نگاران ناهوك شهرستان سراوان یادگار هزاره‌های پیش از تاریخ است.

"نگاران" همان گونه كه از نام آن پیداست برگرفته از نگارگری‌های اصیل و تحسین برانگیز نگارگرهای دوران‌های گذشته خصوصا پیش از تاریخ است .


دره نگاران ناهوك سراوان رادر واقع باید یك نگارخانه‌از نگاران هزاره‌های گذشته این منطقه دانست .


در این محل انبوهی از نقوش اصیل و قابل مطالعه وجود دارد كه با توجه به منطقه نسبتا محدود آن با دارا بودن چندین هزار نقش و نگار باید آن را بزرگترین مجموعه سنگ نگاره شناخته شده در ایران محسوب كرد.


به عقیده كارشناسان با اندكی تامل به مجموعه نقوش دره نگاران می‌توان دریافت كه مهاجران ومهاجمان درهزاره قبل از میلاد مسیح به این سرزمین وارد شده‌اند.


نقوش دره نگاران كه اكثرا نقوش انسانی و حیوانی هستند به سه دوره قدیم ،میانه و جدید تقسیم می‌شوند كه دروه قدیم به حدود هزاره‌های چهارم تا هشتم برمی گردد.


اهالی روستای ناهوك سراوان از نقوشی كه بر سینه این صخره نقش بسته به نام "سنگ پیر گوران" یاد می‌كنند و اعتقاد دارند این نقوش را غیر مسلمانان (زرتشتی) در این محل حك كردند.


سالخوردگان و پیرمردهای و کماشان روستا ی ناهوک که از انها سوال میکردم چنین می گفتند که پدران آنها این نقوش را دیده و از آن یاد كردند و در هر صورت قدمت این نقوش را به گذشته‌های بسیار دور نسبت می‌دهند.


و این نقش ها انسانی به صورت ملبس یا برهنه و نقوش حیوانی مانند اسب، خر وحشی، مار،گاو، سگ ،روباه و غیره را می‌توان مشاهده كرد..0%


پر افتخارترین باشگاه اروپا کدام باشگاه است؟


مشخصات سوال
ashofteh_bazarنام : خزان شوکرانامتیاز : 129درصد بهترین پاسخ : 0%خزان شوکران (13)i

30 مهر 87 - 09:58پر افتخارترین باشگاه اروپا کدام باشگاه است؟ اطلاعات بیشتر : از نظر حضور در رقابت ها و قهرمانی در رقابتهای اروپاییتاریخ ایجاد سوال : 30 مهر 87 (09:58)تاریخ بسته شدن سوال : 30 مهر 87تعداد بازدید :278تعداد پاسخ ها : 11طبقه بندی : ورزش و تفریح » تیم های ورزشی- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
پر افتخارترین باشگاه اروپا کدام باشگاه است؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
shahrouz30نام : سلمان سلیمانیامتیاز : 1179درصد بهترین پاسخ : 6%سلمان سلیمانی (0)i

87/7/30 (13:32)باشگاه رئال مادرید با 9 قهرمانی
آث میلان
آزاکس ولیورپول.0%دیگر پاسخ ها
hamid_fs066نام : حمید رضا رضاییامتیاز : 249درصد بهترین پاسخ : 24%حمید رضا رضایی (19)i

1.    87/7/30 (10:05)فكر كنم Real Madrid باشه!.33%
sohrab14نام : سهراب قیصریامتیاز : 111درصد بهترین پاسخ : 10%سهراب قیصری (16)i

2.    87/7/30 (10:07)رءل مادرید.16%
fiaنام : ایمان مامتیاز : 104درصد بهترین پاسخ : 6%ایمان م (11)i

3.    87/7/30 (10:15)مهمترین و معتبرترین رقابت اروپایی همون Champions که باشگاه رئال مادرید با 9 بار قهرمانی پر افتخارترین
و بعدشم میلان که عاشقشم با 7 بار قهرمانی دومه.
و مثلا باشگاهی مثل چلسی تا حالا فقط یکبار تونسته قهرمان چمپیونزچیپ بشه
FORZA MILANO.50%
akayek2004نام : هیچ امتیاز : 351درصد بهترین پاسخ : 18%هیچ (0)i

4.    87/7/30 (10:15)در مسابقات لیگ قهرمانان اوروپا real madrid
اما در کل اوروپا اگه manchester united نباشه همون real madrid .0%
samibaviنام : سامی باوی امتیاز : 210درصد بهترین پاسخ : 18%سامی باوی (285)i

5.    87/7/30 (10:15) تیم اول باشگاه رئال مادرید پر افتخارترین باشگاه اسپانیا

باشگاه منچستریونایتد

باشگاه بارسلونا
باشگاه پر افتخار و پر ستاره بارسلونا در سال 1899 در ایالت کاتالانیا تاسیس شد.

باشگاه آث میلان
.0%
sirex_njنام : نیما جعفریامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%نیما جعفری (20)i

6.    87/7/30 (10:22)real madrid.0%
gentelman_rmنام : حسین عباس زادهامتیاز : 1544درصد بهترین پاسخ : 10%حسین عباس زاده (11)i

7.    87/7/30 (10:33)فقط رئال.0%
number2نام : امیر سپهرامتیاز : 106درصد بهترین پاسخ : 0%امیر سپهر (3)i

8.    87/7/30 (11:56)چلسی.0%
babakomنام : بابك احمدیامتیاز : 150درصد بهترین پاسخ : 11%بابك احمدی (159)i

9.    87/7/30 (11:58)رئال مادرید.0%
khaterate_eshg_65نام : جعفر تقی زادهامتیاز : 102درصد بهترین پاسخ : 0%جعفر تقی زاده (11)i

10.    87/7/30 (12:00)منچستر یونایتد.0%


ساير مطالب :
* کرک برای hide folder 2009 می خواستم
* برای لاغری صورت چه چیزی مفید است
* فالهای معتبر
* قهرمان لیگ امسال کی میشه
* سلام هنگام روشن كردن كامپیوتر پیغام خطای زیر صادر میشه cpu
* یكی از دوستانم منو تو مبایلش بلاك كرده.چه جوری باهاش ارتباط
* کتاب آموزش دوبله ؟
* چگونگی ترسیم پیچ در کتیا
* چگونگی نصب مودم adsl
* چگونه می توان لغو عضویت کرد