تبليغات
برای خارش بیش از حد بدن چه كار باید كرد ؟


مشخصات سوال
avionicmanنام : اویونیک منامتیاز : 12درصد بهترین پاسخ : 25%اویونیک من (12)i

3 دی 87 - 09:00برای خارش بیش از حد بدن چه كار باید كرد ؟تاریخ ایجاد سوال : 3 دی 87 (09:00)تاریخ بسته شدن سوال : 19 دی 87تعداد بازدید :194تعداد پاسخ ها : 11طبقه بندی : سلامتی » غیره- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
برای خارش بیش از حد بدن چه كار باید كرد ؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
mohsen91375نام : محسن کریمیامتیاز : 5014درصد بهترین پاسخ : 61%محسن کریمی (20)i

87/10/3 (09:08)سلام
به دكتر مراجعه كنین..55%دیگر پاسخ ها
akam22نام : آکام حبیبیامتیاز : 16649درصد بهترین پاسخ : 54%آکام حبیبی (24)i

1.    87/10/3 (09:12)گاهی بعضی از خارش ها نشانه بیماری است و حتما باید به یک متخصص پوست مراجعه شود.


توصیه‌هایی برای درمان خارش بدن
احساس خارش در بدن هدفمند است، چون این احساس ما را وادار می‌كند تا گرد وغبار و میكروبها را با خاراندن از پوست بزداییم.


به گزارش سلامت نیوز به نقل ازایسنا، امروزه در كشورهای صنعتی و توسعه یافته اشخاص به بهداشت فردی خود بسیار اهمیت می‌دهند؛ به همین دلیل عوامل اولیه از قبیل میكروب و خاك دیگر به عنوان عامل بروز خارش نقشی ندارد.
دكتر آندریاس وولن برگ، متخصص امراض پوستی در دانشگاه لودویك – ماكسی میلیانس در مونیخ آلمان در این باره اظهار داشت: عفونت‌های پوستی هم می‌توانند سبب بروز احساس خارش شوند و بیمار با خاراندن پوست، انگلها را از بدن دور می‌كند، بدون اینكه نیاز به درمان بیشتری باشد.
اما در بیشتر ناراحتی‌هایی كه با خارش همراه هستند، خاراندن چاره كار نیست، بر عكس پوستی كه خود به خود تحریك می‌شود با خاراندن آسیب بیشتری می‌بیند. بدین ترتیب در محل‌هایی كه پوست بر اثر خاراندن زخم شده، میكروبها نفوذ می‌كنند و باعث می‌شوند كه بیماریهای عفونی مانند عفونت پوستی یا التهاب حاد باكتریایی رخ دهد كه به ناچار باید از آنتی بیوتیك برای معالجه آن استفاده كرد.
نخستین اقدام برای برطرف كردن احساس خارش، استفاده از پمادها و كرمهایی است كه مواد موثر در برطرف كردن خارش دارند. می‌توان برخی از این پمادها را بدون نیاز به نسخه پزشك از داروخانه‌ها تهیه كرد. هم چنین كمپرس آب یخ یا آب و سركه می‌تواند خارش را تسكین دهد.
دكتر وولن برگ خاطرنشان كرد:‌ چنانچه احساس خارش بیش از دو روز ادامه پیدا كند، فرد باید به متخصص پوست مراجعه نماید. چون ممكن است به بیماریهای پوستی مبتلا شده باشد.
شایع‌ترین علت خارش، اگزمای تماسی (مانند واكنش آلرژیك نسبت به فلزی خاص، عطر و اسانس)، التهاب پوشش عصبی (التهاب مزمن پوست كه اغلب در كودكی به طور ناگهانی بروز می‌كند) و نیش حشرات است. بیماریهای پوستی شدید دیگری نیز از قبیل اگزمای پوستی‌ می‌تواند با خارش همراه شود.
ویژگی مشترك بیماری‌های پوستی این است كه در محل خارش، پوست به شكل محسوسی تغییر می‌كند. برای مثال روی پوست‌ لكه‌های قرمز، خال و یا زگیل بروز می‌كند در این موارد تشخیص از راه مقایسه، آسان است.
اگر پزشك هیچ آثاری كه با احساس خارش در ارتباط باشد روی پوست پیدا نكند، كشف علت خارش دشوار می‌شود. در این وضعیت ممكن است، علت خارش ابتلا به ناراحتی‌هایی از قبیل اختلالات سوخت و سازی مانند دیابت یا بیماریهای كبدی باشد.
برای تسكین خارش، متخصصان توصیه‌هایی را ارائه كرده‌اند. به گفته آنها خارش مزمن به مداوای پزشكی نیاز دارد، اما فرد مبتلا هم می‌تواند كارهایی انجام دهد تا ناراحتی‌اش كمی تسكین پیدا كند. از این رو توصیه می‌شود كه خود را نخارانید. این جمله به حرف آسان است اما آیا به راستی می‌تـوان از عهده آن برآمد.
دكتر وولن برگ به بیماران خود سفارش می‌كند كه از شیوه‌های آرامش بخش و تمدد اعصاب كمك بگیرند. به این ترتیب آنها می‌آموزند كه به احساس خارش كمتر توجه كنند.
در بخشی دیگر توصیه می‌شود، پوستی را كه می‌خارد به مواد اضافی آلوده نكنید. برای مثال از لوازم آرایشی و زیبایی كه روغن‌های فرار دارند، استفاده نكنید. زیرا اغلب باعث بروز واكنشهای حساسیت زا می‌شوند.
هم‌چنین دكتر وولن برگ توصیه می‌كند كه از چربی‌های لبنی استفاده نشود؛ زیرا حاوی مواد افزودنی تحریك كننده پوست هستند. آخرین توصیه این است كه پوست خود را به اندازه كافی مرطوب نگه دارید. پوست بسیار خشك به آسانی دچار خارش می‌شود. برای شستن بدن نیز بهتر است از مواد شوینده بدون عطر یا از لوسیونها و محلولهای شوینده استفاده شود. هم چنین هر قدر زمان شست وشو كوتاه‌تر و آب خنك‌تر باشد، بهتر است. پس از شست وشو هم می‌توانید از كرم‌ها یا لوسیونهای مرطوب كننده مصرف کنید .35%
sh_deنام : شهرام فرادرمانگر امتیاز : 193درصد بهترین پاسخ : 6%شهرام فرادرمانگر (68)i

2.    87/10/3 (12:57)با فرا درمانی قابل حله اگه خواستی پیغام بذار
http://1ghadamto.persianblog.ir/page/halghe
http://1ghadamto.persianblog.ir/page/faradarmani.5%
mohajer_61نام : مهر رادامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%مهر راد (37)i

3.    87/10/6 (01:34)سلام.البته باید به دکتر مراجعه کنید ولی شاید قرص هیدروکسی زین تاثیر داشته باشه..5%
parand10نام : پریا امتیاز : 11100درصد بهترین پاسخ : 14%پریا (22)i

4.    87/10/7 (09:42)اگر خارش شدیده بهترین راه مراجعه به متخصص و درمانه.0%
farshid_moradiنام : فرشید فرشیدامتیاز : 95درصد بهترین پاسخ : 0%فرشید فرشید (29)i

5.    87/10/8 (12:08)سلام دوست من
بهت توصیه میكنم.شبها قبل ازخواب وصبحها وقتی ازخواب بیدار میشی.لیف اب نمك بزن.اگه وان د اری توی آب نمك بخواب واگه نداری 3بطری آب نمك درست كن وبه بدن بمال به مدت 3ماه این كارو انجام بده .هم انرژی منفی بدنتو میگیره وهم میكروبهای پوستتو .مطمئن باش نتیجه میگیری..0%
katrinaaنام : ترانه امتیاز : 125درصد بهترین پاسخ : 19%ترانه (10)i

6.    87/10/16 (11:23)سلام من نه دکترم نه تو سایت ها در این مورد گشت و گذار کردم اینو تجربی دارم میگم
برای جلوگیری از خارش بهتره با آب سرد و صابون بهتره صابون بچه باشه محل خارش رو با صابون خوب بشوری صابون رو مستقیم روی محل خارش بمال و بعد با آب تقریبا سر بشور سعی کن وقتی می خوای محل خارش رو خشک کنی حوله رو به پوست نمالی بلکه حوله را آروم بذار رو پوست و بلند کند و دیگه سعی کن اصلا به هیچ وجه اون قسمت رو خارش ندی اگه بعد از یکساعت یا نیم ساعت باز هم دچار خارش شدی این عمل رو تکرار کن
اگر این خارش و این شستن را ادامه دادی و خارش به روز دوم کشید از یک پماد ضد خارش که اگه داروخانه بری راهنماییت میکنه استفاده کن بعد از 3 روز باز هم اگر جواب نگرفتی حتما به پزشک مراجعه کن
شستشو با الکل سفید دو مرتبه در روز هم انجام بده
احتمالا کار شما به دکتر نمی کشه
امیدوارم زودی خوب شی
.0%
yaser_123نام : yaser sfdfggrامتیاز : 99درصد بهترین پاسخ : 0%yaser sfdfggr (1)i

7.    87/10/16 (21:11)خارش بیش از حد میتونه در اثر حساسیت به مواد شوینده وشیمیایی باشه که شما استفاده میکنید پس اول بهتره صابون یا شامپویی که استفادهمیکنید عوض کنید واز موادیی که شیمیایی کمتری دارند مثل شامپو بچه استفاده کنید.در ضمن اگر خارش همراه با کهیر دارید میتونید از قرص هیدروکسیزیناستفاده کنید در صورتی که بهتر نشدید توصیه میکنم به پزشک مراجعه کنید..0%
afsar9نام : افشین صرامیامتیاز : 85درصد بهترین پاسخ : 0%افشین صرامی (12)i

8.    87/10/18 (10:31)غذاهای گرم نخور : ادویه خرما گردو . . . .
غذاهای سرد بخور: کاهو انار ماست . . . . . .0%
angle_nurseنام : آ رامتیاز : 104درصد بهترین پاسخ : 0%آ ر (8)i

9.    87/10/18 (15:11)سلام
من نرس دکتر بهنیا با آیدی کلوب drfbehnia متخصص پوست و مو ومحقق دانشگاه تهران هستم
بهتون پیشنهاد میکنم سوالتونو براشون بفرستید تا جواب کامل و جامعی رو دریافت کنید
براتون آرزوی موفقیت دارم
.0%


مشکل تعریق بیش از حد بدن


مشخصات سوال
fcbarcelona_666نام : محمد گرینامتیاز : 360درصد بهترین پاسخ : 8%محمد گرین (44)i

2 خرداد 89 - 09:54مشکل تعریق بیش از حد بدن اطلاعات بیشتر : یکی از دوستان من با مشکل تعریق بیش از اندازه ی بدن مخصوصا در قسمت زیر بغل مواجه و مجبور به استفاده ی همیشگی از مام هست.اما مام به عنوان یک درمان قطعی تلقی نمیشه و فقط نقش یک مسکن مقطعی رو داره.ممنون میشم اگه راهی برای کاهش تعریق ارائه کنیدتاریخ ایجاد سوال : 2 خرداد 89 (09:54)تاریخ بسته شدن سوال : 18 خرداد 89تعداد بازدید :190تعداد پاسخ ها : 4طبقه بندی : سلامتی » غیره- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
مشکل تعریق بیش از حد بدن 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
arashkjavidanنام : Shaman Druidامتیاز : 246درصد بهترین پاسخ : 37%Shaman Druid (62)i

89/3/2 (12:04)تعریق‌ یه‌ عمل‌ طبیعیه در‌ بدن.‌ كه‌‌ اساس اون تنظیم‌ درجه‌ حرارت‌ بدن‌ انسان و در واقع یكی از مكانیسم‌های بدنه كه به واسطه آن گرمایی كه به دلیل انجام فعالیت‌های نرمال ایجاد شده، دفع می‌شه. اما تعریق‌ بیش‌ از اندازه‌ فایده خاصی‌ نداره و غالباً باعث‌ بو گرفتن‌ و مشكلا‌تی میشه که همه می دونیم مثه عرق سوز شدن قارچ زدن (قارچ لای انگشتان و...). داروهای خوراکی واسه این مشکل زیر نظر پزشک تجویز می شن. کلا" میزان تعریق به جنس، سن، وراثت و محیط بستگی دارد و هر فرد می‌تواند 2 تا 4 میلیون غده عرق داشته باشد. خوب شما می تونی از ضد عرق هایی با نام های رایج (رول و استیک زیر بغل) با مارک های مختلف مثه رکسونا و نیوه آ و ... استفاده کنی که خوش بو هم هست. یا اینکه پودر بچه یا اسپری خشک (پودری یا Dry) بزنی به جاهایی که عرق زیاد میکنن مثه بین پاها یا زیر بغل. کلا" پوشاک نخی هم موثرند. ملحفه ها و لباساتون رو تند تند عوض کنید بشورید. دمای اتاقتون زیاد نباشه. غذاهای تند و گرمازا مثه خرما و شکلات و... زیاد مصرف نکنید و نهایتا" اگه تمامی این موارد تاثیر نداشت پزشک شما، شما رو جراحی می کنه. به دو روش یا به صورت مثلثی قسمتی از پوستتون رو همراه با غده های عرقیش می کنن یا غده های عرقی رو ساکشن می کنن. که بسیار هم روش دوم عالیه و یه عمل سریع و سرپایی. همه ساکشن رو می شناسن. کمکی بازم سوالی چیزی بود نامه بدین در خدمتم. یادتون نره بهترین رای رو به بهترین جواب بدین متشکرم..78%دیگر پاسخ ها
jiyranنام : --- ----امتیاز : 12037درصد بهترین پاسخ : 15%--- ---- (0)i

1.    89/3/3 (09:58)بعضی ها گرمایین و همه عرق می كنن.7%
lavendelنام : مریم مامتیاز : 2390درصد بهترین پاسخ : 42%مریم م (7)i

2.    89/3/3 (22:19)ba salam, gyahe maryamgoli dar in mored mitoneh komak koneh, shad bashid.0%
sogand_m99نام : سکوت شبامتیاز : 712درصد بهترین پاسخ : 18%سکوت شب (4)i

3.    89/3/4 (06:36)دوست گرامی زاج سفید رو از عطاری ها بخر اون رو بکوب تاپودر بشه بعد هر دفعه که از حمام میایی کمی زیر بغل یا هر جایی دیگه بمالمطمئن باش خیلی موثر هست.من خودم همیشه استفاده میکنم ونتیجه ی عالی داده..14%


برای از بین بردن كامل یه تروجان از كامپیوتر باید چه كار كرد؟


مشخصات سوال
dyamondنام : مهسا یاریامتیاز : 183درصد بهترین پاسخ : 5%مهسا یاری (53)i

10 خرداد 87 - 13:02برای از بین بردن كامل یه تروجان از كامپیوتر باید چه كار كرد؟تاریخ ایجاد سوال : 10 خرداد 87 (13:02)تاریخ بسته شدن سوال : 26 خرداد 87تعداد بازدید :426تعداد پاسخ ها : 8طبقه بندی : کامپیوتر و رایانه » فایروال- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
برای از بین بردن كامل یه تروجان از كامپیوتر باید چه كار كرد؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
shahzadatنام : سپهر سامتیاز : 291درصد بهترین پاسخ : 46%سپهر س (33)i

87/3/17 (05:44)آنتی ویروس nod 32 این کارو میکنه واست ..31%دیگر پاسخ ها
javan87نام : محمد مقدمامتیاز : 346درصد بهترین پاسخ : 39%محمد مقدم (7)i

1.    87/3/10 (13:34)سلام دوست من شما میتوانید با نصب نرم افزار trojan remive این ویروس رو از سیستمتون پاک کنین اگه پاک نشد و هنگام پاک کردن ارر داد پس بدانید تروجان در حال فعالیت میباشد که باید اول ان را غیر فعال کنید بعد میتوانید به راحتی پاکش کنید برای غیر فعال کردن ان task manager رو باز کنید بعد processes رو باز کرده اسم تروجان رو پیدا کنید روش کلیک کنید بعد ENDprocess رو بزنید تا تروجان غیر فعال بشه بد پاکش کنید ولی اگر دیدید تروجان task manager رو غیر فعال کرده میتوانید از روش دیگری استفاده کنید میتوانید استارت را باز کرده در runبنویسید msconfigبعد enterکنید صفحه باز میشه به نام system configuration utility در ان صفحه startup رو بزنید بعد اسم تروجان را پیدا کنید و تیک ان را بردارید تا هنگام راه اندازی ویندوز start نشود و شروع به کار نکند بعد ok کنید و ristart بعد از بالا امدن ویندوز میتوانید به راحتی ان را پاک کنید ولی توجه داشته باشید که اگر تروجان گزینه هایی که من گفتم غیر فعال کرده باشد هیچ راحی به جز عوض کردن ویندوز ندارید .........موفق باشید.26%
worstنام : محمد امتیاز : 2968درصد بهترین پاسخ : 28%محمد (237)i

2.    87/3/10 (17:19)سلام دوست عزیز
برای پاک سازی کامل سیستم از ویروس ها، کرمها و تروجان ها شما باید از این اطلاع پیدا کنی که تروجان یا ویروس شما چه کاری روی سیستم شما انجام میده و شواهد کارش چیه ؟ ممکنه شما تمام تلاش خودتون رو برای پاک کردنش در رجیستری هم بکنید ولی ترجان به شکل یک Autorun در درایو های شما خونه کرده باشه که باید از طرق دیگر وارد کار شد. ولی اصولا ترجان های جاسوسی در فایل System.ini و Boot.ini و یا در Win.ini حضورشون رو لو میدن. میتونید با تایپ دستور sysedit در Run تمامی فایلهای سیستمی که بالا عرض کردم رو مشاهده کنید اگر در لابه لای خطوط Run مشاهده کردید مسیری رو که بهش اشاره کرده رو پیدا کنید و فایلها رو پاک کنید و خط مذکور رو هم پاک کنید. این نشون میده سیستمون آلوده ست و اگر میتونید بطور دستی و اگر نه از یک آنتی تروجان یا آنتی ویروس آپدیت استفاده کنید
موفق و موید باشید
یا علی.10%
magmag_2013نام : محمد امینیامتیاز : 101درصد بهترین پاسخ : 0%محمد امینی (7)i

3.    87/3/11 (09:12)سلام
ببینید معمولا"
آنتی تروجان ها این کار رو میکنن ولی قدرت این کار بسته به اینه که اون آنتی تروجانت آپدیت باشه یا نه
که بازم معمولا" میتونی آپدیت ها رو از تو اینترنت گیر بیاری
گه نشد جز اینکه ویندوزت رو پاک کنی چاره ای نداری
تازه بعضی مواقع حتما باید fdisk کنی
ایشالا که همون جوری که اون دوستمون بهت راهنمایی کرده چه جوری با آنتی تروجانی که معرفی کرده پاکش کنی موفق بشی به از بین بردنش.5%
stinehiنام : عرشیا استینهامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%عرشیا استینه (1)i

4.    87/3/24 (03:19)anti viros avg 7.5 ro update kon stinehi@yahoo.com.0%


ساير مطالب :
* نقشه کامل راههای ایران برای نصب روی موبایل java وجود داره؟؟؟
* چند تا آدرس بهترین و بزرگترین pdf در همه زمینه ها
* راجع به تغییرات معماری ایتالیا
* علت شکست تیم هلند مقابل روسیه چی بود؟
* ایا میتوان مکانیک کوانتومی را به جهان واقعی تطبیق داد
* مخفی كردن فایل ها در داخل یك عكس
* من یه نظر سنجی دارم می خواهم اعضا در نظرسنجی من شرکت کنند با
* نحوه پائین آوردن کیفیت پرینت ؟
* وسایل و تجهیزات زنبورد داری رو در تهران از کجا میشه تهیه کرد
* متولدین اسفند ماه سال اسب با چه سال و ماهی سازگارترند؟؟