تبليغات
درباره تنظیمات ام ام اس برای سامسونگ u600


مشخصات سوال
mohamad_3949نام : امتیاز : 95درصد بهترین پاسخ : 0%M lovin (771)i

28 دی 87 - 15:22درباره تنظیمات ام ام اس برای سامسونگ u600 اطلاعات بیشتر : سلام من ام ام اس فعال ولی تنظیمات که ایرانسل فرستاده کار نکرد باید به صورت دستی وارد بشه از دوستانی که سامسونگ مدل u600دارند و ایرانسل همد دارند و ام ام اس شون فغال شده می خوام خواهش کنم نتظیماتی ماه الان دارن باهاش از این مدل گوشی ارسال می کنند به من هم بدن سپاس از لطفتونتاریخ ایجاد سوال : 28 دی 87 (15:22)تاریخ بسته شدن سوال : 14 بهمن 87تعداد بازدید :110تعداد پاسخ ها : 5طبقه بندی : الکترونیک و دیجیتال » تلفن و موبایل- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
درباره تنظیمات ام ام اس برای سامسونگ u600 
ایجاد علامتدیگر پاسخ ها
jmt_raنام : جعفر مظلوم زادهامتیاز : 2565درصد بهترین پاسخ : 10%جعفر مظلوم زاده (28)i

1.    87/10/28 (18:30)خدمات پیام چندرسانه ای

ارسال پیام، موسیقی و عكس بصورت یكجا

سرویس پیام چند رسانه ای MMS (Multimedia Messaging Service) به شما امکان می دهد تا علاوه بر متن های طولانی، عکس و موسیقی را نیز به سایر مشترکین ایرانسل ارسال کرده و یا به نشانی اینترنتی آنها ایمیل کنید.

برای ارسال پیام چندرسانه ای، گوشی شما باید دارای قابلیت استفاده از این سرویس باشد و همچنین، تنظیمات پیام چندرسانه ای می بایست بر روی آن ذخیره شده باشد. ایرانسل، پیش از این تنظیمات MMS را از طریق پیام کوتاه برای مشترکین ارسال نموده است. درصورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، می توانید به روشهای زیر این تنظیمات را دریافت نمایید:
- تماس با 130 از خط ایرانسل و وارد نمودن شماره های 3 و سپس 5
- شماره گیری #5*3*130* از خط ایرانسل

خدمات پیام چند رسانه ای و یا Multimedia Messaging Service) MMS)


تفاوت پیام كوتاه(SMS) و پیام چند رسانه ای(MMS)
سرویس پیام کوتاه (SMS)، تنها دارای قابلیت ارسال یک متن نهایتاً 160 کاراکتری است؛ درحالیکه پیام چند رسانه ای(MMS) به شما امکان می دهد تا حجم 300 کیلو بایت، متن، عکس و کلیپ ویدیویی را تنها در یک پیام ارسال کنید.

سه شرط لازم برای استفاده از پیام چند رسانه ای (MMS)

1. قابلیت گوشی برای دریافت پیام چند رسانه ای (MMS):
جهت استفاده از این خدمات، گوشی شما باید دارای قابلیت MMS باشد. برای مشاهده فهرست گوشی هایی که قابلیت دریافت MMS را دارند، اینجا را كلیك كنید.

2. ذخیره تنظیمات MMS در گوشی:
ایرانسل پیش از این، اطلاعات لازم برای تنظیم گوشی را از طریق پیام کوتاه برای مشترکین ارسال نموده است. در صورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، به یکی از روشهای زیر عمل کنید تا تنظیمات برایتان ارسال شود.

• سیستم تلفن گویا: شماره گیری 130 از خط ایرانسل و سپس وارد کردن 3 و بعد 5 .
• سیستم کدهای دستوری: شماره گیری کد #5*3*130* از خط ایرانسل.
* پس از دریافت پیام کوتاه حاوی تنظیمات، آن را باز و سپس ذخیره کنید تا تنظیمات وارد گوشی همراهتان شود.

3. ارسال درخواست برای فعال سازی پیام چند رسانه ای (MMS):
برای ارسال درخواست فعال سازی خدمات پیام چند رسانه ای، می توانید از هر یک از4 روش موجود که مایل باشید، استفاده کنید:


توجه: چه افرادی که هم اکنون می خواهند سیم کارت ایرانسل خریداری کنند و چه مشترکین قبلی ایرانسل، باید مطابق مراحل زیر اقدام نمایند.

روش اول: مراجعه به یكی از فروشندگان مجاز ایرانسل
شما می توانید با شناسنامه یا کارت ملی خود و یک برگ کپی از آن به یکی از فروشندگان مجاز ایرانسل مراجعه کنید، فرم مربوطه را دریافت نموده و طی مراحل زیر، درخواست خود را ارائه کنید:

1. یک فرم ثبت نام ایرانسل از فروشنده بگیرید. توجه داشته باشید که این فرم رایگان است.
2. فرم را به طور کامل پر کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای را در پشت فرم بخوانید و روی فرم را در محل خواسته شده امضاء کنید. توجه داشته باشید که امضای فرم، به منزله اعلام موافقت شما برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای خط شماست.
3. فرم را به همراه کپی شناسنامه یا کارت ملی خود که شماره ایرانسل خود را روی آن نوشته اید، به فروشنده مجاز ایرانسل تحویل دهید.

دو نکته مهم:
• دریافت و ارسال فرم فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای تمامی مشترکین (اعم از قبلی و جدید) رایگان است.
• درصورتیکه فرم ثبت نام امضاء شده به ایرانسل ارسال نشود، درخواست شما در سیستم ثبت نخواهد شد؛ لذا خواهشمند است نسبت به ارسال مدارک خود به ایرانسل اطمینان حاصل فرمایید.

روش دوم: مراجعه به اداره پست
شما می توانید با یک برگ کپی از شناسنامه یا کارت ملی خود به یکی از دفاتر پست سراسر کشور مراجعه کنید، فرم مربوطه را دریافت نموده و طی مراحل زیر، درخواست خود را ارائه کنید:

1. یک فرم ثبت نام ایرانسل از مسئول مربوطه بگیرید. توجه داشته باشید که این فرم رایگان است.
2. فرم را به طور کامل پر کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای را در پشت فرم بخوانید و روی فرم را در محل خواسته شده امضاء کنید. توجه داشته باشید که امضای فرم، به منزله اعلام موافقت شما برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای خط شماست.
3. فرم امضاء شده را به همراه یک برگ کپی از شناسنامه و یا کارت ملی خود که شماره ایرانسل خود را روی آن درج کرده اید، داخل یک پاکت قرار داده، روی پاکت بنویسید "ایرانسل" و آنرا در صندوق پست بیاندازید.

روش سوم: بریدن فرم چاپ شده در روزنامه های كثیرالانتشار
فرم مربوط به درخواست فعال سازی پیام چند رسانه ای ایرانسل، در روزنامه های کثیرالانتشار سراسر کشور به چاپ می رسد. کافیست این فرم را ببرید، سپس مطابق مراحل 2 و 3 یکی از روشهای قبل (مراجعه به فروشنده مجاز ایرانسل یا دفاتر پستی) عمل کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای در روزنامه¬های كثیرالانتشار همراه فرم ثبت نام و فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای به چاپ می رسد.


روش چهارم: دریافت فرم از طریق سایت ایرانسل
جهت دریافت فرم فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای به همراه ضوابط و مقررات سرویس پیام جند رسانه ای و تعهدات پذیرفته شده توسط متقاضی

اینجا را كلیك كنید!
در این روش، کافیست پس از دانلود فرم، آن را پر کرده و مطابق مراحل 2 و 3 یکی از روشهای قبل (مراجعه به فروشنده مجاز ایرانسل یا دفاتر پستی) عمل کنید.


پس از فعال شدن خدمات پیام چند رسانه ای، شما می توانید به شماره سایر مشترکین ایرانسل پیام چند رسانه ای (MMS) ارسال نمایید. درصورتیکه گوشی دریافت کننده فاقد قابلیت MMS باشد، یک نشانی اینترنتی به همراه یک رمز ورود از طریق پیام کوتاه برای وی ارسال می شود. به این ترتیب، دریافت کننده می تواند از طریق مراجعه به اینترنت، پیام ارسال شده را مشاهده نماید. همچنین، مشترکین ایرانسل می توانند MMS را مستقیماً به ایمیل فرد مورد نظر ارسال نمایند.

توجه داشته باشید که ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) برای مشترکین سایر شبکه های تلفن همراه در ایران تا زمانیکه این شبکه ها به سیستم MMS مجهز گردند، امکان پذیر نخواهد بود.


ارسال "پیام بلند" (Long Message) از طریق MMS
با استفاده از قابلیت "پیام بلند" در MMS، دیگر محدود به 160 کاراکتر نیستید و می توانید متن های طولانی را به سادگی در یک پیام ارسال نمایید. تعرفه ارسال پیام بلند، معادل تعرفه تعیین شده برای MMS، یعنی 480 ریال برای ارسال هر پیام است.

هزینه ارسال هر MMS چقدر است؟
تعرفه ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) بسیار مقرون به صرفه درنظر گرفته شده و بر اساس تعداد پیامهای ارسال شده، محاسبه می شود.
به عبارت دیگر، مهم نیست که حجم پیام ارسالی و یا نوع فایل ارسال شده چه میزان باشد؛ یعنی هر پیام، شامل عکس، صوت و یا متن تا سقف 300 کیلوبایت، یک پیام چند رسانه ای محاسبه شده و تعرفه تشویقی آن معادل 480 ریال خواهد بود. توجه فرمایید که این نرخ ویژه جشنواره عید تا یلدای ایرانسل است و تا اطلاع ثانوی برای تمامی مشترکین در تمامی طرحهای تعرفه ایرانسل یکسان خواهد بود.

• درصورت تغییر مالکیت سیم کارت، مالک جدید می بایست مجدداً برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای (MMS) درخواست دهد.


به یاد داشته باشید

• سرویس MMS تنها درصورتی برای خط شما فعال می شود که:
1. فرم را بصورت کامل تکمیل و امضاء کنید.
2. فرم و مدارک لازم را ازطریق فروشندگان مجاز یا پست به ایرانسل ارسال کنید.

• ارسال فرم و مدارک لازم برای فعال سازیMMS، رایگان است!

• ثبت نام و فعال سازی MMS رایگان است!.38%
atiiiii_mنام : غزاله ...امتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%غزاله ... (6)i

2.    87/10/29 (02:48)man be shoma tosiye mikonam ke mms rofaal nakonid
chon az tarighe mms goshiye u va etelaate u va hata bluetooth haii ke rado badal mikonid kontorol mishe .4%
guilty_faنام : كیوان کیانامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%كیوان کیان (3)i

3.    87/10/29 (08:10) با شماره 09990 تماس بگیرید یا به خدمات مشترکین تلفن همراه مراجعه کنید..0%
soroushrabbaniنام : سروش ربانیامتیاز : 544درصد بهترین پاسخ : 31%سروش ربانی (45)i

4.    87/10/29 (16:14)اگر خط ایرانسل اعتباری دارید با شماره 130 و اگر خط ایرانسل دائمی دارید با شماره 140 تماس بگیرید و مدل گوشی رو بگید اونا تنظیماتش رو براتون میخونند و وارد گوشی میکنید...کاملترین مرجع همونا هستند...ضمن اینکه من ام ام اس مخابرات رو ترجیح میدم !!! چون 3 بار از 3 طریق برای ایرانسل مدارک فرستادم ولی فعالش نکرده برام ...برای مخابرات خیلی راحت رفتم دفتر خدمات ازتباطی و فعالش کردم و الان هم استفاده میکنم !!!.0%


تنظیمات ام ام اس و چی پی آر اس


مشخصات سوال
parastomنام : فریاد امتیاز : 103درصد بهترین پاسخ : 0%فریاد (1)i

2 بهمن 87 - 09:49تنظیمات ام ام اس و چی پی آر اس اطلاعات بیشتر : سلام.
گوشی من نوکیا ن73 هست.چجوری میشه تنظیمات ام ام اس و جی پی آر اس رو انجام بدم.البته دستی میخوام وارد کنم.ممنونتاریخ ایجاد سوال : 2 بهمن 87 (09:49)تاریخ بسته شدن سوال : 18 بهمن 87تعداد بازدید :571تعداد پاسخ ها : 18طبقه بندی : الکترونیک و دیجیتال » تلفن و موبایل- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
تنظیمات ام ام اس و چی پی آر اس 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
arneblisنام : علی رضا نصرالهیامتیاز : 110درصد بهترین پاسخ : 16%علی رضا نصرالهی (1)i

87/11/2 (10:05)boro tu tools conecctoin ro baz con az option new ro bezan bad name ro (irancell-GPRS ya MCCI WAP) bede
acces name (mtnirancell ya mcinet) vahome page google.com baghie ro dast nazan.have fun..35%دیگر پاسخ ها
mahdi_bahayaنام : پچ پچ امتیاز : 129درصد بهترین پاسخ : 19%پچ پچ (6)i

1.    87/11/2 (10:14)این کد رو وارد کن
#5*3*140* یا #6*3*140*.32%
sina_jeegarنام : سینا جونامتیاز : 102درصد بهترین پاسخ : 0%سینا جون (1)i

2.    87/11/2 (10:21)گزینه دو
.1%
2253824نام : ارنو نامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%ارنو ن (2)i

3.    87/11/2 (10:48)سلام بستگی داره از چه سرویسی (ایرانسل/همراه اول)بخوای استفاده کنی برای همراه اول باید بری سایتwww.ir-tci.irو بعد ثبت نام کنی بعدش درقسمت تنظیمات اینترنت توی گوشیت یه پروفایل بسازی البته همراه اول خودش تنظیماتو برات میفرسته برای ایرانسل احتیاجی به ثبت نام نیست !.8%
hadi2divoonehنام : هادی خستهامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%هادی خسته (8)i

4.    87/11/2 (11:20)سلام
بقول دوستمون بستگی داره از چه سرمیسی استفاده كنی اگه mci هست بر به سایت www.mci.ir و ائنجا تنظیم كن.0%
ariaboy111نام : آریا کامتیاز : 120درصد بهترین پاسخ : 14%آریا ک (4)i

5.    87/11/2 (12:10)شما میتوانید جهت دریافت پاسخ خود به سایت www.mci.com
مراجعه نمایید..3%
dadashmohammad22نام : محمد واحدیامتیاز : 112درصد بهترین پاسخ : 6%محمد واحدی (19)i

6.    87/11/2 (12:35)میری تو سایت www.mci.ir.تنظیمات GPRS.بعد gprs رو بزن فرم اطلاعات رو پر کن.واست یه اس ام اس میاد که میگه gprs فعال شد.بعد دوباره میری تو تنظیمات gprs.مدل گوشی و اطلاعات خواسته شده رو وارد میکنی.یه اس ام اس حاوی تنظیمات gprs میاد.option و save رو میزنی.اگه بعدش yes و no خواست.no رو بزن.بعدش میری تو منو web.و میری تو اینترنت.موفق باشی.7%
reza8362نام : رضا ایروانیامتیاز : 125درصد بهترین پاسخ : 4%رضا ایروانی (2)i

7.    87/11/2 (13:34)age 912 dari modelo sherkate sazandasho sms kon be shomareye 8008.0%
ravarcityنام : علی جهان آراامتیاز : 99درصد بهترین پاسخ : 18%علی جهان آرا (9)i

8.    87/11/2 (13:57)در ابتدا به این شماره ای که بهتون میدم یک اس ام اس بزنید تا تنظیمات جی پی آر اس ایرانسل براتون ارسال کند و سپس ذخیره اش کنید ....

#5*3*130*

حال گوشی موبایلتان را با کابل یو اس بی وصل کامپیوتر کنید سپس طبق آموزش تصویری زیر مراحل را بروید و انجام دهید ....

آموزش ارتباط با اینترنت با گوشی های نوکیا

http://bia2kilip.persiangig.com/piiiic/nokia [ iran-mob.ir
آموزش ارتباط با اینترنت با گوشی های سونی اریکسون

http://bia2kilip.persiangig.com/piiiic/sony [www.iran-mob.ir

به امید موفقیت شما دوست عزیز.3%
mehdi_civil_tabنام : عرشیا تری دیامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%عرشیا تری دی (200)i

9.    87/11/2 (13:59)اگه خط ایرانسل داری با 140 تماس بگیر تا راهنمائیت بکنه.0%
hidayiنام : داد بی داد محمدیانامتیاز : 692درصد بهترین پاسخ : 21%داد بی داد محمدیان (3)i

10.    87/11/2 (14:30)تنظیمات تو سایتها هست.5%
pedi_1370نام : پدرام ناصرترابیامتیاز : 170درصد بهترین پاسخ : 21%پدرام ناصرترابی (23)i

11.    87/11/2 (16:14)account name :irancell_GPRS

acces point:mtnirancell

jaye user va pss khali mimoone

proxy :on

port 8080

homepage : www.google.com


.0%
christkillerنام : خون اشامامتیاز : 90درصد بهترین پاسخ : 0%خون اشام (283)i

12.    87/11/2 (16:16)bayad migofti ke khatet irancelle ya hamrahe aval.baraye hamrahe aval rahattarin rah ine ke modele goshito az tarighe shomareie 8008 sms koni,badesh tanzimat be tore khodkar barat ferestade mishe..0%
jmt_raنام : جعفر مظلوم زادهامتیاز : 2565درصد بهترین پاسخ : 10%جعفر مظلوم زاده (28)i

13.    87/11/2 (21:51)خدمات پیام چندرسانه ای

ارسال پیام، موسیقی و عكس بصورت یكجا

سرویس پیام چند رسانه ای MMS (Multimedia Messaging Service) به شما امکان می دهد تا علاوه بر متن های طولانی، عکس و موسیقی را نیز به سایر مشترکین ایرانسل ارسال کرده و یا به نشانی اینترنتی آنها ایمیل کنید.

برای ارسال پیام چندرسانه ای، گوشی شما باید دارای قابلیت استفاده از این سرویس باشد و همچنین، تنظیمات پیام چندرسانه ای می بایست بر روی آن ذخیره شده باشد. ایرانسل، پیش از این تنظیمات MMS را از طریق پیام کوتاه برای مشترکین ارسال نموده است. درصورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، می توانید به روشهای زیر این تنظیمات را دریافت نمایید:
- تماس با 130 از خط ایرانسل و وارد نمودن شماره های 3 و سپس 5
- شماره گیری #5*3*130* از خط ایرانسل

خدمات پیام چند رسانه ای و یا Multimedia Messaging Service) MMS)


تفاوت پیام كوتاه(SMS) و پیام چند رسانه ای(MMS)
سرویس پیام کوتاه (SMS)، تنها دارای قابلیت ارسال یک متن نهایتاً 160 کاراکتری است؛ درحالیکه پیام چند رسانه ای(MMS) به شما امکان می دهد تا حجم 300 کیلو بایت، متن، عکس و کلیپ ویدیویی را تنها در یک پیام ارسال کنید.

سه شرط لازم برای استفاده از پیام چند رسانه ای (MMS)

1. قابلیت گوشی برای دریافت پیام چند رسانه ای (MMS):
جهت استفاده از این خدمات، گوشی شما باید دارای قابلیت MMS باشد. برای مشاهده فهرست گوشی هایی که قابلیت دریافت MMS را دارند، اینجا را كلیك كنید.

2. ذخیره تنظیمات MMS در گوشی:
ایرانسل پیش از این، اطلاعات لازم برای تنظیم گوشی را از طریق پیام کوتاه برای مشترکین ارسال نموده است. در صورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، به یکی از روشهای زیر عمل کنید تا تنظیمات برایتان ارسال شود.

• سیستم تلفن گویا: شماره گیری 130 از خط ایرانسل و سپس وارد کردن 3 و بعد 5 .
• سیستم کدهای دستوری: شماره گیری کد #5*3*130* از خط ایرانسل.
* پس از دریافت پیام کوتاه حاوی تنظیمات، آن را باز و سپس ذخیره کنید تا تنظیمات وارد گوشی همراهتان شود.

3. ارسال درخواست برای فعال سازی پیام چند رسانه ای (MMS):
برای ارسال درخواست فعال سازی خدمات پیام چند رسانه ای، می توانید از هر یک از4 روش موجود که مایل باشید، استفاده کنید:


توجه: چه افرادی که هم اکنون می خواهند سیم کارت ایرانسل خریداری کنند و چه مشترکین قبلی ایرانسل، باید مطابق مراحل زیر اقدام نمایند.

روش اول: مراجعه به یكی از فروشندگان مجاز ایرانسل
شما می توانید با شناسنامه یا کارت ملی خود و یک برگ کپی از آن به یکی از فروشندگان مجاز ایرانسل مراجعه کنید، فرم مربوطه را دریافت نموده و طی مراحل زیر، درخواست خود را ارائه کنید:

1. یک فرم ثبت نام ایرانسل از فروشنده بگیرید. توجه داشته باشید که این فرم رایگان است.
2. فرم را به طور کامل پر کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای را در پشت فرم بخوانید و روی فرم را در محل خواسته شده امضاء کنید. توجه داشته باشید که امضای فرم، به منزله اعلام موافقت شما برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای خط شماست.
3. فرم را به همراه کپی شناسنامه یا کارت ملی خود که شماره ایرانسل خود را روی آن نوشته اید، به فروشنده مجاز ایرانسل تحویل دهید.

دو نکته مهم:
• دریافت و ارسال فرم فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای تمامی مشترکین (اعم از قبلی و جدید) رایگان است.
• درصورتیکه فرم ثبت نام امضاء شده به ایرانسل ارسال نشود، درخواست شما در سیستم ثبت نخواهد شد؛ لذا خواهشمند است نسبت به ارسال مدارک خود به ایرانسل اطمینان حاصل فرمایید.

روش دوم: مراجعه به اداره پست
شما می توانید با یک برگ کپی از شناسنامه یا کارت ملی خود به یکی از دفاتر پست سراسر کشور مراجعه کنید، فرم مربوطه را دریافت نموده و طی مراحل زیر، درخواست خود را ارائه کنید:

1. یک فرم ثبت نام ایرانسل از مسئول مربوطه بگیرید. توجه داشته باشید که این فرم رایگان است.
2. فرم را به طور کامل پر کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای را در پشت فرم بخوانید و روی فرم را در محل خواسته شده امضاء کنید. توجه داشته باشید که امضای فرم، به منزله اعلام موافقت شما برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای خط شماست.
3. فرم امضاء شده را به همراه یک برگ کپی از شناسنامه و یا کارت ملی خود که شماره ایرانسل خود را روی آن درج کرده اید، داخل یک پاکت قرار داده، روی پاکت بنویسید "ایرانسل" و آنرا در صندوق پست بیاندازید.

روش سوم: بریدن فرم چاپ شده در روزنامه های كثیرالانتشار
فرم مربوط به درخواست فعال سازی پیام چند رسانه ای ایرانسل، در روزنامه های کثیرالانتشار سراسر کشور به چاپ می رسد. کافیست این فرم را ببرید، سپس مطابق مراحل 2 و 3 یکی از روشهای قبل (مراجعه به فروشنده مجاز ایرانسل یا دفاتر پستی) عمل کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای در روزنامه¬های كثیرالانتشار همراه فرم ثبت نام و فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای به چاپ می رسد.


روش چهارم: دریافت فرم از طریق سایت ایرانسل
جهت دریافت فرم فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای به همراه ضوابط و مقررات سرویس پیام جند رسانه ای و تعهدات پذیرفته شده توسط متقاضی

اینجا را كلیك كنید!
در این روش، کافیست پس از دانلود فرم، آن را پر کرده و مطابق مراحل 2 و 3 یکی از روشهای قبل (مراجعه به فروشنده مجاز ایرانسل یا دفاتر پستی) عمل کنید.


پس از فعال شدن خدمات پیام چند رسانه ای، شما می توانید به شماره سایر مشترکین ایرانسل پیام چند رسانه ای (MMS) ارسال نمایید. درصورتیکه گوشی دریافت کننده فاقد قابلیت MMS باشد، یک نشانی اینترنتی به همراه یک رمز ورود از طریق پیام کوتاه برای وی ارسال می شود. به این ترتیب، دریافت کننده می تواند از طریق مراجعه به اینترنت، پیام ارسال شده را مشاهده نماید. همچنین، مشترکین ایرانسل می توانند MMS را مستقیماً به ایمیل فرد مورد نظر ارسال نمایند.

توجه داشته باشید که ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) برای مشترکین سایر شبکه های تلفن همراه در ایران تا زمانیکه این شبکه ها به سیستم MMS مجهز گردند، امکان پذیر نخواهد بود.


ارسال "پیام بلند" (Long Message) از طریق MMS
با استفاده از قابلیت "پیام بلند" در MMS، دیگر محدود به 160 کاراکتر نیستید و می توانید متن های طولانی را به سادگی در یک پیام ارسال نمایید. تعرفه ارسال پیام بلند، معادل تعرفه تعیین شده برای MMS، یعنی 480 ریال برای ارسال هر پیام است.

هزینه ارسال هر MMS چقدر است؟
تعرفه ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) بسیار مقرون به صرفه درنظر گرفته شده و بر اساس تعداد پیامهای ارسال شده، محاسبه می شود.
به عبارت دیگر، مهم نیست که حجم پیام ارسالی و یا نوع فایل ارسال شده چه میزان باشد؛ یعنی هر پیام، شامل عکس، صوت و یا متن تا سقف 300 کیلوبایت، یک پیام چند رسانه ای محاسبه شده و تعرفه تشویقی آن معادل 480 ریال خواهد بود. توجه فرمایید که این نرخ ویژه جشنواره عید تا یلدای ایرانسل است و تا اطلاع ثانوی برای تمامی مشترکین در تمامی طرحهای تعرفه ایرانسل یکسان خواهد بود.

• درصورت تغییر مالکیت سیم کارت، مالک جدید می بایست مجدداً برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای (MMS) درخواست دهد.


به یاد داشته باشید

• سرویس MMS تنها درصورتی برای خط شما فعال می شود که:
1. فرم را بصورت کامل تکمیل و امضاء کنید.
2. فرم و مدارک لازم را ازطریق فروشندگان مجاز یا پست به ایرانسل ارسال کنید.

• ارسال فرم و مدارک لازم برای فعال سازیMMS، رایگان است!

• ثبت نام و فعال سازی MMS رایگان است!.1%
sarina_asheghنام : سارینا ...درصد بهترین پاسخ : 7%سارینا ... (158)i

14.    87/11/2 (23:18)میری سایت همراه اول بعد فعالسازی GPRS رو می زنی مشخصات رو وارد می کنی و بعد برات SMS میاد بعد از سایت تنظیمات گوشی رو می زنی
www.mci.ir.0%
ezraeil87نام : محمدعلی رعیت نیاامتیاز : 98درصد بهترین پاسخ : 0%محمدعلی رعیت نیا (0)i

15.    87/11/3 (17:23)سلام
اگر ایرانسل هست خطت خوب برو پیش یكی از نمایندگان فروش یا با140تماس بگیر اگر همراه اول هست برو توسایت www.mci.irثبت نام كن
موفق باشی.0%
many_4280نام : پوریا ارجمندنیاامتیاز : 119درصد بهترین پاسخ : 7%پوریا ارجمندنیا (12)i

16.    87/11/7 (10:12)*130*3*5#.0%
shahab918نام : امیر رامتیاز : 2053درصد بهترین پاسخ : 3%امیر ر (1103)i

17.    87/11/17 (03:24)سرچ كن.0%


چطور میشه اس ام اس رایگان داد ؟ چون 14 تومن برای یك اس ام اس


مشخصات سوال
sasan_lvlنام : ساسان مظفریامتیاز : 95درصد بهترین پاسخ : 0%ساسان مظفری (15)i

11 اسفند 86 - 13:18چطور میشه اس ام اس رایگان داد ؟ چون 14 تومن برای یك اس ام اس زیادهتاریخ ایجاد سوال : 11 اسفند 86 (13:18)تاریخ بسته شدن سوال : 27 اسفند 86تعداد بازدید :308تعداد پاسخ ها : 17طبقه بندی : الکترونیک و دیجیتال » تلفن و موبایل- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
چطور میشه اس ام اس رایگان داد ؟ چون 14 تومن برای یك اس ام اس زیاده 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
mimookنام : محمود غینامتیاز : 621درصد بهترین پاسخ : 34%محمود غین (11)i

86/12/11 (13:47)خب میشه sms نداد !!
از من میشنوی همین 14 تومن رو بچسب چون به زودی 22 میشه!!.25%دیگر پاسخ ها
mamal_aنام : محمد اامتیاز : 117درصد بهترین پاسخ : 0%محمد ا (31)i

1.    86/12/11 (13:53)سلام
1-میتونی ایرانسل بگیری
2-صبر کن از سال دیگه smsفارسی میشه 9 تومان
.12%
rani60نام : شهرزاد امتیاز : 1928درصد بهترین پاسخ : 10%شهرزاد (12)i

2.    86/12/11 (14:11)همه ی زندگی رو ول کردی ، چسبیدی به این 14 تومن !!!! .15%
sonadourنام : امتیاز : 132درصد بهترین پاسخ : 7%بی نام ... (8)i

3.    86/12/11 (14:41)فعلا امکانش نیست ! یعنی یه کدی بود که مخابرات فهمید حذفش کرد !!.5%
nanaz_666نام : مجید اعرابیامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%مجید اعرابی (16)i

4.    86/12/11 (16:19)hich rahi nadare chon man hameye raharo raftam vali nashode.0%
yalda_aaنام : یلدا خانومامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%یلدا خانوم (1)i

5.    86/12/11 (16:53)بهترین راه اینه که صرفه جویی کنی.5%
ranihنام : احسان مامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%احسان م (88)i

6.    86/12/11 (17:08)be vasileie bolutoth mishe paiam befresti albate to faseleee ke mitoni bolutoth befrestia!!!!.0%
ehsan_jigar17نام : امید چاوشیامتیاز : 139درصد بهترین پاسخ : 10%امید چاوشی (3)i

7.    86/12/11 (18:09)اینجا رو داشته باش...
البته نامردی نکنک و به عنوان بهترین پاسخ برگزیده کن... باشه اگه این کار و نکنی اند نامردیه:www.3jam.comمجانی ورایگان اس ام اس بزن بدون افتادن شماره و با اسم مجازی شما..
خدا نگهدار شما...........احسان.20%
e_mokafat2007نام : احسان سامتیاز : 134درصد بهترین پاسخ : 7%احسان س (6)i

8.    86/12/11 (21:19)می تونی موبایلت و خاموش کنی تا نه برات sms بیاد تا مجبور نشی smsبدی همین 14 تومن و فعلا بچسب که سال دیگه بدبخت می شیم.7%
mania1979نام : باهر عارفیامتیاز : 112درصد بهترین پاسخ : 25%باهر عارفی (14)i

9.    86/12/12 (00:24)من هم باتو موافقم چون هیچ هزینه ای برای مختبرات نداره وماداریم پول تجهیزاتی رو که چندسال پیش مخابرات خریده میدیم به امیدخدا اگر خصوصی بشه خیلی مشکلات هم حل می شه مثلا سیم کارت دولتی میشه 120000تومان به ما 10500000تومنیش رسید خدا کنه حداقل به بقیه برسه..2%
tahmineh2نام : niloofar jo0onامتیاز : 119درصد بهترین پاسخ : 4%niloofar jo0on (1)i

10.    86/12/12 (01:20)boro be sait www.3jam.com onja sms majani be hameh ja donya mitoni bedi.0%
radikal5نام : مجتبی فتحیامتیاز : 113درصد بهترین پاسخ : 20%مجتبی فتحی (118)i

11.    86/12/12 (11:46)salam
ye sari be weblog man bezan ,ye site peyda kardam ke ta 10sms majani mitoni bezani , badesham agar dostato davat koni mitoni sms majani bezani .

www.radikal5.blogfa.com

.0%
behno0sh_artنام : سکوت امتیاز : 206درصد بهترین پاسخ : 20%سکوت (5)i

12.    86/12/12 (15:36)تو مملکت ما هیچ چیز رایگان نیست

حتی توالت رفتن

بین راه دیدی میری توالت باید پول بدی؟.2%
vahediabbasنام : عباس واحدیامتیاز : 125درصد بهترین پاسخ : 5%عباس واحدی (92)i

13.    86/12/13 (00:11)سلام دوست من
1- استفاده از سایتهایی که امکان اس ام اس رایگان را بصورت محدود فراهم می کنند مانند sms.ac و sms2him و ... و حتی خود کلوب
2- استفاده از سیم کارت ایرانسل و فعال کردن طرح قرمز آن ( کاری که خودم انجام می دهم!) اس ام اس به دیگر ایرانسلی ها با طرح قرمز 4 تومان و به خارج از ایرانسل 8 تومان. واقعا عالیه
موفق باشی.2%
king_of_hearts555نام : محمد .........امتیاز : 106درصد بهترین پاسخ : 0%محمد ......... (1)i

14.    86/12/13 (01:58)- استفاده از سایتهایی که امکان اس ام اس رایگان را بصورت محدود فراهم می کنند مانند sms.ac و sms2him و ... و حتی خود کلوب
2- استفاده از سیم کارت ایرانسل و فعال کردن طرح قرمز آن ( کاری که خودم انجام می دهم!) اس ام اس به دیگر ایرانسلی ها با طرح قرمز 4 تومان و به خارج از ایرانسل 8 تومان. واقعا عالیه
می تونی هم اصلاً sms ندی که هیچی پات نیفته
موفق باشی
.0%
gohar123نام : ندا م (کماندوی شنگولی)امتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%ندا م (کماندوی شنگولی) (24)i

15.    86/12/14 (21:24)shoma mitunid ba moraje be site smsiran.com smse majani befrestid.0%


ساير مطالب :
* در مورد WebMatrix کسی چیزی می دونه؟
* ایجاد برنامه های غیر دات نتی
* من لینک عضویت ندارم چه کاری باید انجام دهم
* پرینت سرور
* چه جوری می تونم در اینترنت اکسپلور جاوا نصب کنم؟
* تبدیل فوریه e به توان 2^t- چیست؟
* کسی می تونه این بگه از کجا می شه پرلیت پیدا کرد؟
* word
* می خواستم چنتا از اماکن دیدنی بندر عباس را اگه میدونید بگید.
* در مورد نرم افزار تحلیل تنش پایپینگ(CAESAR II) كسی بلده؟