تبليغات
درباره تنظیمات ام ام اس برای سامسونگ u600


مشخصات سوال
mohamad_3949نام : امتیاز : 95درصد بهترین پاسخ : 0%M lovin (771)i

28 دی 87 - 15:22درباره تنظیمات ام ام اس برای سامسونگ u600 اطلاعات بیشتر : سلام من ام ام اس فعال ولی تنظیمات که ایرانسل فرستاده کار نکرد باید به صورت دستی وارد بشه از دوستانی که سامسونگ مدل u600دارند و ایرانسل همد دارند و ام ام اس شون فغال شده می خوام خواهش کنم نتظیماتی ماه الان دارن باهاش از این مدل گوشی ارسال می کنند به من هم بدن سپاس از لطفتونتاریخ ایجاد سوال : 28 دی 87 (15:22)تاریخ بسته شدن سوال : 14 بهمن 87تعداد بازدید :110تعداد پاسخ ها : 5طبقه بندی : الکترونیک و دیجیتال » تلفن و موبایل- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
درباره تنظیمات ام ام اس برای سامسونگ u600 
ایجاد علامتدیگر پاسخ ها
jmt_raنام : جعفر مظلوم زادهامتیاز : 2565درصد بهترین پاسخ : 10%جعفر مظلوم زاده (28)i

1.    87/10/28 (18:30)خدمات پیام چندرسانه ای

ارسال پیام، موسیقی و عكس بصورت یكجا

سرویس پیام چند رسانه ای MMS (Multimedia Messaging Service) به شما امکان می دهد تا علاوه بر متن های طولانی، عکس و موسیقی را نیز به سایر مشترکین ایرانسل ارسال کرده و یا به نشانی اینترنتی آنها ایمیل کنید.

برای ارسال پیام چندرسانه ای، گوشی شما باید دارای قابلیت استفاده از این سرویس باشد و همچنین، تنظیمات پیام چندرسانه ای می بایست بر روی آن ذخیره شده باشد. ایرانسل، پیش از این تنظیمات MMS را از طریق پیام کوتاه برای مشترکین ارسال نموده است. درصورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، می توانید به روشهای زیر این تنظیمات را دریافت نمایید:
- تماس با 130 از خط ایرانسل و وارد نمودن شماره های 3 و سپس 5
- شماره گیری #5*3*130* از خط ایرانسل

خدمات پیام چند رسانه ای و یا Multimedia Messaging Service) MMS)


تفاوت پیام كوتاه(SMS) و پیام چند رسانه ای(MMS)
سرویس پیام کوتاه (SMS)، تنها دارای قابلیت ارسال یک متن نهایتاً 160 کاراکتری است؛ درحالیکه پیام چند رسانه ای(MMS) به شما امکان می دهد تا حجم 300 کیلو بایت، متن، عکس و کلیپ ویدیویی را تنها در یک پیام ارسال کنید.

سه شرط لازم برای استفاده از پیام چند رسانه ای (MMS)

1. قابلیت گوشی برای دریافت پیام چند رسانه ای (MMS):
جهت استفاده از این خدمات، گوشی شما باید دارای قابلیت MMS باشد. برای مشاهده فهرست گوشی هایی که قابلیت دریافت MMS را دارند، اینجا را كلیك كنید.

2. ذخیره تنظیمات MMS در گوشی:
ایرانسل پیش از این، اطلاعات لازم برای تنظیم گوشی را از طریق پیام کوتاه برای مشترکین ارسال نموده است. در صورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را دریافت و یا ذخیره نکرده اید، به یکی از روشهای زیر عمل کنید تا تنظیمات برایتان ارسال شود.

• سیستم تلفن گویا: شماره گیری 130 از خط ایرانسل و سپس وارد کردن 3 و بعد 5 .
• سیستم کدهای دستوری: شماره گیری کد #5*3*130* از خط ایرانسل.
* پس از دریافت پیام کوتاه حاوی تنظیمات، آن را باز و سپس ذخیره کنید تا تنظیمات وارد گوشی همراهتان شود.

3. ارسال درخواست برای فعال سازی پیام چند رسانه ای (MMS):
برای ارسال درخواست فعال سازی خدمات پیام چند رسانه ای، می توانید از هر یک از4 روش موجود که مایل باشید، استفاده کنید:


توجه: چه افرادی که هم اکنون می خواهند سیم کارت ایرانسل خریداری کنند و چه مشترکین قبلی ایرانسل، باید مطابق مراحل زیر اقدام نمایند.

روش اول: مراجعه به یكی از فروشندگان مجاز ایرانسل
شما می توانید با شناسنامه یا کارت ملی خود و یک برگ کپی از آن به یکی از فروشندگان مجاز ایرانسل مراجعه کنید، فرم مربوطه را دریافت نموده و طی مراحل زیر، درخواست خود را ارائه کنید:

1. یک فرم ثبت نام ایرانسل از فروشنده بگیرید. توجه داشته باشید که این فرم رایگان است.
2. فرم را به طور کامل پر کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای را در پشت فرم بخوانید و روی فرم را در محل خواسته شده امضاء کنید. توجه داشته باشید که امضای فرم، به منزله اعلام موافقت شما برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای خط شماست.
3. فرم را به همراه کپی شناسنامه یا کارت ملی خود که شماره ایرانسل خود را روی آن نوشته اید، به فروشنده مجاز ایرانسل تحویل دهید.

دو نکته مهم:
• دریافت و ارسال فرم فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای تمامی مشترکین (اعم از قبلی و جدید) رایگان است.
• درصورتیکه فرم ثبت نام امضاء شده به ایرانسل ارسال نشود، درخواست شما در سیستم ثبت نخواهد شد؛ لذا خواهشمند است نسبت به ارسال مدارک خود به ایرانسل اطمینان حاصل فرمایید.

روش دوم: مراجعه به اداره پست
شما می توانید با یک برگ کپی از شناسنامه یا کارت ملی خود به یکی از دفاتر پست سراسر کشور مراجعه کنید، فرم مربوطه را دریافت نموده و طی مراحل زیر، درخواست خود را ارائه کنید:

1. یک فرم ثبت نام ایرانسل از مسئول مربوطه بگیرید. توجه داشته باشید که این فرم رایگان است.
2. فرم را به طور کامل پر کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای را در پشت فرم بخوانید و روی فرم را در محل خواسته شده امضاء کنید. توجه داشته باشید که امضای فرم، به منزله اعلام موافقت شما برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای برای خط شماست.
3. فرم امضاء شده را به همراه یک برگ کپی از شناسنامه و یا کارت ملی خود که شماره ایرانسل خود را روی آن درج کرده اید، داخل یک پاکت قرار داده، روی پاکت بنویسید "ایرانسل" و آنرا در صندوق پست بیاندازید.

روش سوم: بریدن فرم چاپ شده در روزنامه های كثیرالانتشار
فرم مربوط به درخواست فعال سازی پیام چند رسانه ای ایرانسل، در روزنامه های کثیرالانتشار سراسر کشور به چاپ می رسد. کافیست این فرم را ببرید، سپس مطابق مراحل 2 و 3 یکی از روشهای قبل (مراجعه به فروشنده مجاز ایرانسل یا دفاتر پستی) عمل کنید. شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از سرویس پیام چند رسانه ای در روزنامه¬های كثیرالانتشار همراه فرم ثبت نام و فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای به چاپ می رسد.


روش چهارم: دریافت فرم از طریق سایت ایرانسل
جهت دریافت فرم فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای به همراه ضوابط و مقررات سرویس پیام جند رسانه ای و تعهدات پذیرفته شده توسط متقاضی

اینجا را كلیك كنید!
در این روش، کافیست پس از دانلود فرم، آن را پر کرده و مطابق مراحل 2 و 3 یکی از روشهای قبل (مراجعه به فروشنده مجاز ایرانسل یا دفاتر پستی) عمل کنید.


پس از فعال شدن خدمات پیام چند رسانه ای، شما می توانید به شماره سایر مشترکین ایرانسل پیام چند رسانه ای (MMS) ارسال نمایید. درصورتیکه گوشی دریافت کننده فاقد قابلیت MMS باشد، یک نشانی اینترنتی به همراه یک رمز ورود از طریق پیام کوتاه برای وی ارسال می شود. به این ترتیب، دریافت کننده می تواند از طریق مراجعه به اینترنت، پیام ارسال شده را مشاهده نماید. همچنین، مشترکین ایرانسل می توانند MMS را مستقیماً به ایمیل فرد مورد نظر ارسال نمایند.

توجه داشته باشید که ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) برای مشترکین سایر شبکه های تلفن همراه در ایران تا زمانیکه این شبکه ها به سیستم MMS مجهز گردند، امکان پذیر نخواهد بود.


ارسال "پیام بلند" (Long Message) از طریق MMS
با استفاده از قابلیت "پیام بلند" در MMS، دیگر محدود به 160 کاراکتر نیستید و می توانید متن های طولانی را به سادگی در یک پیام ارسال نمایید. تعرفه ارسال پیام بلند، معادل تعرفه تعیین شده برای MMS، یعنی 480 ریال برای ارسال هر پیام است.

هزینه ارسال هر MMS چقدر است؟
تعرفه ارسال پیام چند رسانه ای (MMS) بسیار مقرون به صرفه درنظر گرفته شده و بر اساس تعداد پیامهای ارسال شده، محاسبه می شود.
به عبارت دیگر، مهم نیست که حجم پیام ارسالی و یا نوع فایل ارسال شده چه میزان باشد؛ یعنی هر پیام، شامل عکس، صوت و یا متن تا سقف 300 کیلوبایت، یک پیام چند رسانه ای محاسبه شده و تعرفه تشویقی آن معادل 480 ریال خواهد بود. توجه فرمایید که این نرخ ویژه جشنواره عید تا یلدای ایرانسل است و تا اطلاع ثانوی برای تمامی مشترکین در تمامی طرحهای تعرفه ایرانسل یکسان خواهد بود.

• درصورت تغییر مالکیت سیم کارت، مالک جدید می بایست مجدداً برای فعال سازی سرویس پیام چند رسانه ای (MMS) درخواست دهد.


به یاد داشته باشید

• سرویس MMS تنها درصورتی برای خط شما فعال می شود که:
1. فرم را بصورت کامل تکمیل و امضاء کنید.
2. فرم و مدارک لازم را ازطریق فروشندگان مجاز یا پست به ایرانسل ارسال کنید.

• ارسال فرم و مدارک لازم برای فعال سازیMMS، رایگان است!

• ثبت نام و فعال سازی MMS رایگان است!.38%
atiiiii_mنام : غزاله ...امتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%غزاله ... (6)i

2.    87/10/29 (02:48)man be shoma tosiye mikonam ke mms rofaal nakonid
chon az tarighe mms goshiye u va etelaate u va hata bluetooth haii ke rado badal mikonid kontorol mishe .4%
guilty_faنام : كیوان کیانامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%كیوان کیان (3)i

3.    87/10/29 (08:10) با شماره 09990 تماس بگیرید یا به خدمات مشترکین تلفن همراه مراجعه کنید..0%
soroushrabbaniنام : سروش ربانیامتیاز : 544درصد بهترین پاسخ : 31%سروش ربانی (45)i

4.    87/10/29 (16:14)اگر خط ایرانسل اعتباری دارید با شماره 130 و اگر خط ایرانسل دائمی دارید با شماره 140 تماس بگیرید و مدل گوشی رو بگید اونا تنظیماتش رو براتون میخونند و وارد گوشی میکنید...کاملترین مرجع همونا هستند...ضمن اینکه من ام ام اس مخابرات رو ترجیح میدم !!! چون 3 بار از 3 طریق برای ایرانسل مدارک فرستادم ولی فعالش نکرده برام ...برای مخابرات خیلی راحت رفتم دفتر خدمات ازتباطی و فعالش کردم و الان هم استفاده میکنم !!!.0%


یک دیکشنری برای گوشی سامسونگ(u600) میخوام کسی میتونه کمکم کن


مشخصات سوال
8913نام : رضا شریعتامتیاز : 55درصد بهترین پاسخ : 0%رضا شریعت (13)i

24 شهریور 88 - 13:28یک دیکشنری برای گوشی سامسونگ(u600) میخوام کسی میتونه کمکم کنه؟تاریخ ایجاد سوال : 24 شهریور 88 (13:28)تاریخ بسته شدن سوال : 9 مهر 88تعداد بازدید :117تعداد پاسخ ها : 3طبقه بندی : الکترونیک و دیجیتال » تلفن و موبایل- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
یک دیکشنری برای گوشی سامسونگ(u600) میخوام کسی میتونه کمکم کنه؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
hessam_shtنام : حسام طباطباییدرصد بهترین پاسخ : 13%حسام طباطبایی (28)i

88/6/24 (14:09)سلام د.ست عزیز:

یک سری به سایت زیر بزن سایت کاملی هست هر
نوع گوشی داشته باشی می تونی نرم افزارها شو بگیری
www.mobile9.com

tansk
hesam.tabatabei.75%دیگر پاسخ ها
faraz00نام : فراز bامتیاز : 145درصد بهترین پاسخ : 23%فراز b (7)i

1.    88/6/24 (13:54)پک کامل نرم افزارموبایل رو بگیر هرچی نرم افزار بخوای توش هست.18%
masoodgsmنام : مسعود مسعودامتیاز : 538درصد بهترین پاسخ : 7%مسعود مسعود (4)i

2.    88/6/27 (21:44)برو این سایت همه چی داره سایت تخصصی موبایل دانلود انواع نرم افرار موبایل رایگان به سوالتم رایگان جواب میدن

www.iranian-gsm.com.6%


فرمت سامسونگ u600


مشخصات سوال
521521نام : رضا محمودیامتیاز : 128درصد بهترین پاسخ : 0%رضا محمودی (2)i

3 دی 87 - 09:26فرمت سامسونگ u600 اطلاعات بیشتر : سلام
برای فرمت سامسونگ u600 چه باید کرد
جزئیات : لطفا کامل بگویید مثلا گوشی روشن باشه یا خاموش تاریخ ایجاد سوال : 3 دی 87 (09:26)تاریخ بسته شدن سوال : 8 دی 87تعداد بازدید :93تعداد پاسخ ها : 3طبقه بندی : الکترونیک و دیجیتال » تلفن و موبایل- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
فرمت سامسونگ u600  
ایجاد علامتبهترین پاسخ
naser_8190نام : ناصر مامتیاز : 335درصد بهترین پاسخ : 22%ناصر م (11)i

87/10/6 (17:13)دوست عزیز برای فورمت این مدل و بقیه گوشی های سامسونگ باید از این کد استفاده کرد #2878*2767*.0%دیگر پاسخ ها
iliya4youنام : ایلیا فیروزیامتیاز : 294درصد بهترین پاسخ : 23%ایلیا فیروزی (4)i

1.    87/10/3 (09:52)سلام.
تنها کد فرمت کامل ای سی eeprom سامسونگ u600
کد *2767*3855# طریقه خوندن از راست به چپه.
adios my frind..95%
saber_asadiنام : matin nikامتیاز : 96درصد بهترین پاسخ : 0%matin nik (6)i

2.    87/10/7 (09:39)*2767*2878#.4%


ساير مطالب :
* به نظر شما چگونه میتوان در دوران جوانی بر نفس خود غلبه كرد؟
* آیابر روی زمین فقط14معصوم وجود داشته؟
* لنز fresh look
* روشهای وضع قانون اساسی در کشور ها ی جهان چگونه است؟
* به نظر شما کدام کشور برای زندگی بهتر است ؟و چرا؟
* یکی بگه چرا وقتی من onهستم گفتگوی زنده ندارم؟
* بهترین روش برای موفقیت در آزمون تافل چیه؟
* من آموزش ایلستریتور لازم دارم...کسی میتونه کمک کنه؟
* برنامه emulator
* یک لیست ID یاهو دارم...میخوام همه با هم Add بشن