تبليغات
زن ها و دخترها بیشتر از چی خوششون میاد؟


مشخصات سوال
sssaaammmiiijjjooonnnنام : سام سامانیامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 8%سام سامانی (5)i

12 خرداد 89 - 09:56زن ها و دخترها بیشتر از چی خوششون میاد؟تاریخ ایجاد سوال : 12 خرداد 89 (09:56)تاریخ بسته شدن سوال : 28 خرداد 89تعداد بازدید :832تعداد پاسخ ها : 14طبقه بندی : بارداری و والدین » غيره- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
زن ها و دخترها بیشتر از چی خوششون میاد؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
iran_750نام : مریم پاییزیامتیاز : 40364درصد بهترین پاسخ : 11%مریم پاییزی (59)i

89/3/12 (11:17)سلام خوبی
از گل خیلی خوششون میاد.22%دیگر پاسخ ها
zikzaxنام : نیما امتیاز : 1816درصد بهترین پاسخ : 17%نیما (128)i

1.    89/3/12 (14:29)از دسته گل مردها
.4%
sahel_67نام : ساحل عمادیامتیاز : 3804درصد بهترین پاسخ : 25%ساحل عمادی (30)i

2.    89/3/12 (15:46)از انگشتر الماس ولی کو؟حالا طلا هم باشه بد نیست ! عطر هم خوبه ...من ازگل تنها خوشم نمیاد بقیه رو نمیدونم .به غیر اینا .ببین چه وسیله ای نداره که لازم داره بخر .9%
yaali_omidنام : یاعلی امیدامتیاز : 101درصد بهترین پاسخ : 5%یاعلی امید (11)i

3.    89/3/13 (00:19)سلام
اول صداقت در گفتار و کردار
دوم با احساس بودن طرف مقابل بطوری که اونها رو بفهمنن
سوم و از همه مهمتر اینکه نظری سو بهشون نداشته باشیم
یا علی.13%
maede64نام : مائده مامتیاز : 410درصد بهترین پاسخ : 45%مائده م (213)i

4.    89/3/13 (10:34)از جعبه های کادویی به اندازه 5 سانت در 5 سانت!!!!
اگه گفتی دوست دارن چی توش باشه؟؟!!1.4%
davidbahal2009نام : دیوید باحالامتیاز : 755درصد بهترین پاسخ : 11%دیوید باحال (14)i

5.    89/3/13 (11:55)یك جفت گوش مفت.4%
negar61نام : نگار رامتیاز : 80درصد بهترین پاسخ : 0%نگار ر (7)i

6.    89/3/14 (02:27)از محبت واقعی هم محبت در کلام و هم اینکه تو رفتارت نشون بدی در کنارش هدایای کوچک هم شادشون می کنه معمولا اکثرا گل و ادکلن دوست دارن ولی اگه بدونی طرفت چی دوست داره از همه بهتره که همونی که می خواد رو بگیری اینجوری می فهمه که دوسش داری.0%
aa_mنام : الف میمامتیاز : 168درصد بهترین پاسخ : 16%الف میم (23)i

7.    89/3/15 (05:06)از همه چیز خوششون میاد
اصولا ادمایی نیستیم که چیزی رو رد کنیم
اگرم به چیزی ایراد میگیریم به خاطر تفکر خواصمون در اون مورده .

بستگی داره بخوای چه کاری انجام بدی یا چه چیزی تهیه کنی ؟
هرچیزی مناسب یه موقعیت خاصه ...4%
majestyloveنام : حضرت عشقامتیاز : 120درصد بهترین پاسخ : 5%حضرت عشق (2)i

8.    89/3/15 (22:47)از یه پسر فشن.4%
fa2_actorنام : محمد علیزادهامتیاز : 700درصد بهترین پاسخ : 19%محمد علیزاده (33)i

9.    89/3/16 (01:55)یقت این است که خانمها به گروه ویژه ای از خصوصیات اخلاقی مردها علاقمند هستند و طبیعتا بـسـمت کسانی کشیده می‌شوند که آن ویژگی‌ها را دارا باشند.

در این قسمت ۷ مورد از این ویژگی‌های “ایده آلیستی” و توضیح آنکه چرا خانم‌ها عاشق این خصوصیات هستند را برای شما ذکر می‌کنیم. البته نباید خود را به یکباره تغییر دهید و و شخصیت خود را به طور کامل عوض کنید. شاید برخی از این صفات مناسب حال شما نباشند، توجه داشته باشید که خانم‌ها به سادگی متوجه تناقض موجود در شما خواهند شد.

از بین تمام ویژگی‌ها چند موردی را که بیشتر با شما سازگاری دارد، انتخاب کنید و سعی کنید هر یک از آنها را در وجود خود پرورش دهید. شاید در حال حاضر هم بعضی از آنها در وجود شما یافت شود اما با نگاه کوتاهی که به این مقاله می‌اندازید متوجه خواهید شد که خانم‌ها به دنبال چه چیزی در شما هستند، این امر موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

- مرد رمانتیک
آقایی که به عشق کلاسیک اعتقاد داشته باشد، دائما برای او گل و شکلات بخرد، بر سر میز شام شمع روشن کند، برای اینکه نشان دهد به یاد اوست با وی تماس تلفنی بگیرد، به چشمان بانوی خود خیره شود و احساسات قلبی خود را به بیرون بریزد.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: خانم‌ها نیاز دارند که مورد احترام قرار گیرند و یک مرد رمانتیک این نیاز زن‌ها را برآورده می‌سازد. این مرد با ژست‌های رمانتیکی که به خود می‌گیرد به او نشان می‌دهد که دوستش دارد، و در مقابل خانم نیز برای تلافی گرایشات رمانتیک خودش را در طبق اخلاص قرار می‌دهد.

۲- مرد با اعتماد به نفس
او کاملا مطمئن است و به خود اعتماد کامل دارد، مردم او را به عنوان یک فرد مثبت می‌شناسند و تجلی قدرت و اراده است ( البته توجه داشته باشید که مردهای خودبین و از خود راضی شامل این گروه نمی‌شوند) به ارتباط خانم‌ها با سایر مردها حسادت نمی‌ورزند و اصلا احساس نمی‌کنند که ممکن است به وسیله دوستان مذکر و یا همکاران خانم تهدید شوند.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: زن‌ها جذب مردهای مطمئن می‌شوند. اگر خود را بزرگ تصور کنید بدون شک چنین تصوری در فرد مقابل نیز ایجاد خواهد شد. یک مرد با اعتماد به نفس به دنبال تایید و تمجید خانم‌ها نیست و همین امر باعث می‌شود که بیشتر مورد توجه آنها قرار بگیرد.

۳- مرد هنرمند
یک مرد هنرمند خودجوش که در حال زندگی می‌کند و برای اظهار عشق و علاقه اغلب از خلاقیت خود استفاده می‌کند مثلا برای خانم شعر می‌سراید و یا یک نقاشی زیبا می‌کشد.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: تمام زن‌ها دوست دارند احساس کنند که خاص و بی همتا هستند و چه راهی بهتر از اینکه شما او را الهه و منبع الهام خود قرار دهید. او شیفته ذهن خلاق مردهای هنرمند است خصوصا هنگامیکه او را نیز با هنرشان در می‌آمیزند.

۴- مرد خارجی
این مرد از یکی از کشور‌های دور دست خارجی می‌آید و دارای لهجه شیرینی است. او دید متفاوتی نسبت به دنیا دارد. روابط اجتماعی و رفتارهای روزمره اش اندکی عجیب و غریب به نظر می‌رسند اما با وجود همه این حرف‌ها باز هم به دل می‌نشیند و بسیار جذاب است. البته برای اینکه جزء این دسته محسوب شوید حتما لازم نیست که خارجی باشید بلکه اگر با چند زبان مختلف آشنایی داشته باشید و زیاد سفر کنید همان مقدار محبوبیتی را که یک خارجی می‌گیرد می‌توانید به خود اختصاص دهید.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: جاذبه و گیرایی، جاذبه و گیرایی، جاذبه و گیرایی. هیچ چیز دیگری نمیتوانم در این مورد ذکر کنم. تنها راز، گفتن جمله ای با لهجه ای زیبا است که خانم‌ها را جذب می‌کند و مرد مورد نظر را برای او دلکش و فریبنده می‌سازد و اغلب نیز خانم‌هایی این مرد‌ها را انتخاب می‌کنند که در مورد دنیا کنجکاو هستند. البته تمام جاذبه‌های دنیا در مقابل قرار گذاشتن با یک چنین مردی هیچ است.

۵- مرد آزاد و رها (به آنها پسرهای شر هم گفته می‌شود)
این دسته از مردها از قید و بندها آزاد هستند و اجازه می‌دهند که باد آنها را به هر کجا که می‌خواهد ببرد که معمولا هم به مکان‌های جالب و سرگرم کننده ای کشیده می‌شوند. او موتورسواری می‌کند، از کار خود می‌زند تا با شما در کوچه‌ها پرسه بزند، نگران آینده نیست و به پیش روی خود چشم دوخته است.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: تمام خانم‌ها تا حدی خواستار یاغی گری و سرکشی هستند (البته در حد معقول) او عاشق آزادی و رهایی این مرد می‌شود و آرزو می‌کند که روزی خودش هم بتواند این طور باشد. روح سرکش این مرد شادابی و جوانی را به رابطه شان اضافه می‌کند و خانم هم همیشه در تلاش برای رام کردن اوست- هرچند می‌داند که هیچ گاه واقعا موفق نخواهد شد.

۶- مرد زیرک/بامزه
صحبت‌های این مرد انسان را به وجد می‌آورد او تنها مردی است که به حرف‌های شما نیز گوش می‌دهد. این مرد باعث می‌شود که خانمش بخندد و با احساس شوخ طبعی و بذله گویی خود برای او شادی به بار می‌آورد. او برای جذب خانم‌ها از سیاست خنداندن و سرگرم کردن استفاده می‌کند. این مرد می‌تواند ساعت‌های متمادی با خانم گفتگو کند بدون اینکه او را خسته و کسل کند.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: با گذشت زمان موهای شما شروع به ریزش می‌کنند و عضلات محکم بدنتان نرم می‌شوند اما اگر بتوانید او را همچنان سرگرم نگه دارید برنده میدان خواهید بود. گفتگو و تبادل نظر عامل مهمی در ادامه ارتباط است، اگر به او نشان دهید که دارای این ویژگی می‌باشید او خیلی سریع به دام غلاب شما اسیر می‌شود.

۷- مرد با ملاحظه
او مردی است که در ماشین را باز می‌کند، صندلی را برای او بیرون می‌کشد، پول شام را حساب می‌کند، مطمئن می‌شود که خانم حتما دسر خود را سفارش دهد و همیشه با یک بیان منطقی و مودبانه برای بیرون رفتن از او در خواست می‌کند، هنگام بازگشت او را تا درب منزل همراهی می‌کند، برای احساسات او ارزش قائل است و می‌داند که چه موقع برای رفتن به منزل آمادگی دارد.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: غافلگیر شدید؟ احتمالا فکر نمی‌کردید که یک مرد خوب و با فکر مورد توجه خانم‌ها قرار بگیرد. زمانیکه زن‌ها مردهای بد و بی ادب و شرور و کسانیکه به خود زحمت تلفن زدن را هم نمی‌دهند و بسیار بی توجه هستند را ملاتقات می‌کنند، مجددا اولویت‌های خود را از نو می‌چینند. البته خانم‌ها نیازمند رشد عقلی و بلوغ فکری هستند تا بتوانند به این نتیجه دست پیدا کنند. اما بالاخره تمام دخترخانم‌ها متوجه می‌شوند که مردی را باید انتخاب کنند که با آنها در طول یک رابطه دراز مدت خوب رفتار کند.

نکته قابل توجه

در اعمال هیچ کدام از خصوصیات اخلاقی مذکور زیاده روی به خرج ندهید و سعی نکنید که خود را فردی که نیستید جلوه دهید زیرا برای خانم‌ها این امر خیلی سریع آشکار می‌شود.

رمز موفقیت شما در این است که دلیل علاقه خانم‌ها به هر یک از ویژگی‌های بالا را به خاطر بسپارید و بدانید که از چه تیپ مردهایی قدردانی می‌کنند و بعد همه آنها را با هم مخلوط کنید و ببینید کدامیک از آنها برای شما مناسب تر هستند تا خانم‌ها به دلیل خصوصیات بدیع و نوظهورتان شما را مورد محبت و علاقه خود قرار دهند.13%
hamid2chakhanنام : حمید امتیاز : 105درصد بهترین پاسخ : 25%حمید (0)i

10.    89/3/18 (20:02)صکص.13%
tagi_nazariنام : تقی نظریامتیاز : 98درصد بهترین پاسخ : 13%تقی نظری (16)i

11.    89/3/20 (14:30)سلام :
دختر دوست ندارن حرف فقط حرف مرد باشه ، دوست دارن کسی درکشون کنه ، تنهایی رو دوست ندارن ، از هدیه خوششون میاد .
دوست ندارن تنهایی رو احساس کنند و نیاز به همسر و همراه زندگی ..0%
singertopنام : آرمین غیاثامتیاز : 112درصد بهترین پاسخ : 9%آرمین غیاث (124)i

12.    89/3/26 (00:05)سلام دوست عزیز :
زن ها چند دسته هستند .
عده ای از عشق زیاد ، خیلی لذت می برند . از این كه ناز و نوازش بشن و ...

ولی عده ای از زن ها هم از مادیات خوششون میاد .

بنابرین پیشنهاد میكنم از هردو راه هم زمان وارد بشی ...
من یك مدرك Sensual Trapy از مسكو دارم . اگه كمكی از دستم بر میاد تو PM بگو ....0%


اگه تصویب كنن دخترها به سربازی برن چطوره؟


مشخصات سوال
aidasaboriنام : آیدا صبوریامتیاز : 59درصد بهترین پاسخ : 0%آیدا صبوری (1613)i

23 دی 86 - 18:30 اگه تصویب كنن دخترها به سربازی برن چطوره؟ اطلاعات بیشتر : چی میشد ما هم مثل پسرها میرفتیم سربازی ؟تاریخ ایجاد سوال : 23 دی 86 (18:30)تاریخ بسته شدن سوال : 25 دی 86تعداد بازدید :177تعداد پاسخ ها : 14طبقه بندی : جامعه ، قوانین » نظام وظیفه- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
اگه تصویب كنن دخترها به سربازی برن چطوره؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
omid_dadash_1368نام : OMID (Morphine17 sabegh)dامتیاز : 119درصد بهترین پاسخ : 28%OMID (Morphine17 sabegh)d (116)i

86/10/24 (02:31)سلام آیدا خانوم
اگه دخترا برن سربازی نخوچی مملکت تموم میشه و باید نخوچی از آمریکا بخریم(مراسم پرفیض نخوچی خورون)
اگه دخترا برن سربازی اونوقت دیگه هیچکی منشی شرکت نمیشه(همه زن سرهنگ و تیمسارن و به کلاسشون نمیخوره منشی بشن)
اگه دخترا برن سربازی مملکتو آب ببره سربازا مملکت در حال غیبت کردن واسه بوش و امثالهم هستن
اگه دخترا برن سربازی اونوقت دیگه شناسنامه معنا نداره
اگه دخترا برن سربازی اونوقت تمومه خونه ها رو گند بر میداره
اگه دخترا برن سربازی هزارتا مشکل بدتر دیگه پیش میاد
پس نتیجه میگیریم دخترا نرن سربازی بهتره.0%دیگر پاسخ ها
infernalbotنام : اینفرنال باتامتیاز : 101درصد بهترین پاسخ : 0%اینفرنال بات (1)i

1.    86/10/23 (18:46)اون وقت متوجه می شدین مرد بودن یعنی چه D:.25%
pouriaarabpourنام : میکل آنجلوامتیاز : 209درصد بهترین پاسخ : 8%میکل آنجلو (21)i

2.    86/10/23 (20:06)همونطور که نیچه میگه،کار زن در پشت جبهه جنگ است و کار مرد در میدان..25%
afshar66نام : پسر بارانامتیاز : 174درصد بهترین پاسخ : 7%پسر باران (4)i

3.    86/10/23 (20:34)روی دخترا یه اپسیلون کم میشه ..0%
14tirنام : حسین رونقی ملکیامتیاز : 1605درصد بهترین پاسخ : 25%حسین رونقی ملکی (70)i

4.    86/10/23 (20:43)با درود
در مورد سرباز رفتن دخترها مخالف نیستم خودشون باید تصمیم بگیرن
اما اینکه اجباری باشه مخالفم کاملا حتی در مورد پسرها هم مخالفم
اگر در جامعه حقوق زن و مرد مساوی باشه در تمام مراحل رشد اجتماعی می تونن برابر باشن حتی در سربازی رفتن منتهی نباید اجبار در کار باشه
اختیار مسئله ای هست که باعث موثر شدن این امر میشه .0%
amin_samuraiنام : LEGEND (((امتیاز : 101درصد بهترین پاسخ : 0%LEGEND ((( (9)i

5.    86/10/23 (21:06)salam

ehtemal in kar kame magar inke dolat va iran dar vazaiyat bohranii bashe

ama alan zan yek moojood moshakhas va mojaza hast ke hata police makhsose be khodesho dare

ama motmaenana karii ke yek sarbaze mard anajm mideh ba yek sarbaze zan motafavet kahahd bood

ama amozehshaye nezami yek san.0%
ali_rahmati2007نام : علی رحمتیامتیاز : 242درصد بهترین پاسخ : 0%علی رحمتی (0)i

6.    86/10/23 (22:01)خیلی جالبه!
من سربازم

همین امروز توی سربازی اینو یكی از بچه ها گفت!

می دونی چی می شه؟
دخترها كه نمی تونن پست بدن و مجبورن كارهای اداری كنن!
بنابراین بایستی كارمند بشن كه دیگه مشخصه چی می شه!
و از اونجایی كه بایستی هر چی مافوقشون می گه قبول كنن، بنابراین خیلی اتفاقها می افته!!

خدا رحم كنه!

ولی یكی از معضلاتی كه پیش میاد!
خیلی از چیزهایی كه نباید یاد بگیرن رو یاد می گیرن!
بد آموزی براشون خیلی داره!
چون توی سربازی با همه جور آدمی مجبورن دم خور بشن!

همون بهتر كه نمی رین!
خیاله ما هم راحت تره!!
موفق باشی.50%
napoliنام : mojtaba vosoghامتیاز : 131درصد بهترین پاسخ : 11%mojtaba vosogh (12)i

7.    86/10/24 (02:39)با عرض سلام از بسیاری کم کاستی های سربازی بگزریم باید به این مطلب اشاره کنیم اصل سربازی دوره دیدن افراد برای مقابله با بیگانگان است و حفظ خاک کشور از انجا نتیجه میگریم بخاطر روحیه و احساسات و از نظر جسمی دخترها نمی توانند در آن موقعیت قرار بگیرند همان طور که نمی توانند قاضی شوند می توانند در قسمتهای دیگر به جامعه خدمت کنند و در آخر یک مرد قاطعانه تر و عاقلانه تر می تواند در وضعیت نا مسائد تصمیم بگیرد به امید روزی که صلح به دست ولی نعمتمان یوسف زهرا
(س)حاکم شود.0%
tirexنام : پیام امتیاز : 111درصد بهترین پاسخ : 33%پیام (0)i

8.    86/10/24 (08:19)1- سن ازدواج دختر ها بالاتر می رفت
2- صدمات بدنی زنان بالاتر می رفت
3- دانشگاه ها خلوت میشد
5- پسر ها كمی دلشون خنك میشد .

در هر حال سربازی اجباری برای خانم ها 1 ظلم مسلمه . همین طور كه برای پسرها یه ظلم محسوب میشه ..0%
hichkakنام : بینام بینشانامتیاز : 200درصد بهترین پاسخ : 31%بینام بینشان (0)i

9.    86/10/24 (08:22)نیچه رو ولش !!
اگه مجبور بشین برین سربازی اون وقت که خیلی چیزا رو میفهمید.
میفهمید که مجبورید 2 سال از عمرتون رو هدر بدید
اینکه در حین اینکه کار میکنید و درس هم میخونید همیشه این فکر که کی باید برم سر بازی ؟؟چطوری غدابت میده.اگه درست تموم شد و سر کار نبودی برای بیمه داشتن باید 2 سال از عمرتو هدر بدی.و اینکه 15 میلیون پول نداری که وثیقه بذاری و از این مملکت کوفتی بری بیرون..............کم ؟؟بازم بگم؟؟.0%
arash_magicنام : آرش رامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%آرش ر (1)i

10.    86/10/24 (10:18)خیلی خوب میشد چون اونوقت یه کمی به مشکلات و سختیهای ما آقایون آگاه میشدی
در ضمن همین پسرها 2 سال از عمرشون رو هدر میدن و مجانی بیگاری میکشن کافیه شما همون به الافی و خوشگذرانی و لذت بردن از دنیا و خندیدن به سر بدون موی پسرها بگذرانید راستی اگه دخترا مجبور میشدن کچل کنن چی میشد ؟!!!!!!!!!! .0%
m666mنام : سیما امتیاز : 99درصد بهترین پاسخ : 0%سیما (10)i

11.    86/10/24 (19:13)onvaghteke ma pesara bad bakht mishim
.0%
hamid_karimi_61نام : حمید کریمیامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%حمید کریمی (37)i

12.    86/10/24 (19:57)خیلی باحال میشه اگه دخترا هم مثل پسرها كچل بشن و كلاغ پر برن . .0%
ali_rahmani_63نام : علی رحمانیامتیاز : 95درصد بهترین پاسخ : 0%علی رحمانی (6)i

13.    86/10/24 (22:49)unvaght ye seri moafiathaye jadid doros mishe masalan khanomhaye bardar moaf mishodan unvagh zadovalad ziad mishod o biao dorostesh kon pas hamun naran kheili behtare!!!!
.0%


دلیل رفتار پسرونه,دخترها؟


مشخصات سوال
seida1نام : فرهاد شاهمرادیامتیاز : 862درصد بهترین پاسخ : 55%فرهاد شاهمرادی (23)i

13 شهریور 89 - 11:16دلیل رفتار پسرونه,دخترها؟ اطلاعات بیشتر : به نام خدا
سلام
به نظر شما چرا بعضی از دخترها,دوست دارن مثل پسرها رفتار کنن?.
مثلآ دوست دارن اون لطافت برخورد خودشون رو از بین ببرن و مثل پسرها جدی و خشک رفتار کنن,دوست دارن مثل پسرها لباس بپوشن,مثل پسرها دوست دارن صدای خودشون رو قوی کنن و خیلی از موارد دیگه.
از عزیزانی که لطف کنن و بگن که دخترها چه طرز فکری برای این رفتار پسرونه خودشون دارن و یا دلیلشون برای این کارشون چیه؟ خیلی ممنونم میشم.
خدانگهدارتاریخ ایجاد سوال : 13 شهریور 89 (11:16)تاریخ بسته شدن سوال : 28 شهریور 89تعداد بازدید :99تعداد پاسخ ها : 8طبقه بندی : خانه و خانواده » خانواده- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
دلیل رفتار پسرونه,دخترها؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
shademaneh4نام : شادمانه خانمامتیاز : 712درصد بهترین پاسخ : 11%شادمانه خانم (4)i

89/6/15 (13:34)سلام

به نظرمن یکی الگو گیری ازکسیه که دوستش دارن

ودوم رفت وامد با دوستانی که این خصوصیتو دارن

ترشح هورمون مردانگی هم می تونه باشه

واینکه که می گن عقده ای ان شاید نسبت کمی اینجور باشن ...ولی اگه بخوایم مثل پاسخگوشماره 2بگیم . اخیرا مردها هم دارن خودشونو شکل زنها درست می کنن پس این دوره سگه ها هم عقده گربه شدن دارن!!!!!!!!!!!!!!!.27%دیگر پاسخ ها
fh123456bنام : حسین ملکیامتیاز : 669درصد بهترین پاسخ : 14%حسین ملکی (8)i

1.    89/6/13 (14:20)سلام.ممکنه به خاطر شرایط زندگی باشه مثلا بین چند تا پسر بزرگ شده باشه یا والدینش پسر میخواستن دختر بدبخت تاوان پس داده و دچار عقده میشن وتغیر رفتار میدن.9%
mohmmad_rezaنام : محمد رضا حسینیامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 7%محمد رضا حسینی (5)i

2.    89/6/13 (16:36)ببخشید که من سوال شما را با سوال جواب می دم.
شما می دونی چرا گربه ها از سگ ها بدشان می دانند؟؟؟؟؟؟؟
چون گربه ها عقده ی سگ بودن دارندو برای همین است که دختر ها دوست دارند بسر باشند
چوووووووووووووووووون.
بسرها شیرندو از این حرف ها.18%
gerefteyeyarنام : گرفتار گرفتهءیارامتیاز : 210درصد بهترین پاسخ : 24%گرفتار گرفتهءیار (15)i

3.    89/6/14 (00:54)هم شرایط زندگی و خانمهایی که اطرافش هستند تأثیر داره، هم میزان هورمونهای مردانه که توی بدنشون از حد نرمال خانمها بالاتره..36%
fateme1369نام : فاطمه احمدیامتیاز : 208درصد بهترین پاسخ : 20%فاطمه احمدی (7)i

4.    89/6/14 (09:25)فقط یه دلیل داره توجه نداشتن به خانمها.0%
sefidboloriنام : سپیده بلوریامتیاز : 200درصد بهترین پاسخ : 21%سپیده بلوری (12)i

5.    89/6/17 (13:21)تنها یك دلیل داره اونم اینه همه آدمها چه مرد و چه زن هرمونهای جنس مخالف را در بدن دارند و این یك حدی داره مثلاً 10 تا طبیعیه اگر از 10 بیشتر بشه گرایش آنها به اینكه جنسیت مخالف را داشته باشند بیشتره . اگر دختری هرمن مردانه بدنش بیشتر از حد طبیعی باشه نسبت به حد هرمونهای مردانه ممكنه حتی تغییرات فیزیكی هم داشته باشند مثل ضمخت بودن دست و پاها داشتن ریش و مو اضافی و آنها بیشتر تمایل دارند پسر باشند تا دختر .حتی ممكنه هرمنهای بعضی از آنها به حدی زیاد باشه كه هیچ گرایشی به جنس مخالف نداشته باشند و ترجیح بدن با همجنس خود ارتباط نزدیك داشته باشند .
.9%
marjan_asemonyنام : شاپرک امتیاز : 68درصد بهترین پاسخ : 1%شاپرک (30)i

6.    89/6/23 (22:30)ببینید این دلیلش بر میگرده به یه سری رفتارهای خانواده با فرزندانشون
مثلا اگر بیشتر توی خونه به پسرها بها بدند و دخترها رو دست کم بگیرند و یا اینکه کلا علاقه داشته باشند به جنسیت پسر ، دختر هم راغب میشه به انجام این رفتارها....
بعضی اوقات هم دلیل برمیگرده به ترشح بعضی هورمون ها که بیش از اندازه هست و این رفتارها رو بیشتر میکنه....0%
my_imaginationنام : تازه واردامتیاز : 221درصد بهترین پاسخ : 8%تازه وارد (3)i

7.    89/6/27 (13:44)جوابهایی که دادن کامل بود فقط اینو بدونید که هیچ دختری دوست نداره این کارها رو بکنه مدلش اینجوریه...منظورم اینه که از عمد انجام نمیده و ناخودآگاهه.0%


ساير مطالب :
* اگر مطلبی در مورد نرم افزار camtasiaدارید برام mailکنید.
* بهترین روش كوچك كردن بینی گوشتی
* استخدام
* استرس و اضطراب
* ظاهر شدن پیام خطای اکسپلورر و عدم نمایش برنامه ها
* کسی می تونه پخت غذا با ماکروفر KENWOOD رو به من بگه
* چگونه می توان کنار عکس پروفایل چیزی نوشت؟
* عکسهای با کیفیت از دکوراسیون می خوام به کدوم سایت باید مراجع
* بایوس مادربرد Asus رو چطوری آپدیت كنم ؟
* من توی شبکه میخوام تصویر سیستم دیگه رو روی مانیتور داشته باش