تبليغات
زن ها و دخترها بیشتر از چی خوششون میاد؟


مشخصات سوال
sssaaammmiiijjjooonnnنام : سام سامانیامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 8%سام سامانی (5)i

12 خرداد 89 - 09:56زن ها و دخترها بیشتر از چی خوششون میاد؟تاریخ ایجاد سوال : 12 خرداد 89 (09:56)تاریخ بسته شدن سوال : 28 خرداد 89تعداد بازدید :832تعداد پاسخ ها : 14طبقه بندی : بارداری و والدین » غيره- این سوال منقضی شده است. و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
زن ها و دخترها بیشتر از چی خوششون میاد؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
iran_750نام : مریم پاییزیامتیاز : 40364درصد بهترین پاسخ : 11%مریم پاییزی (59)i

89/3/12 (11:17)سلام خوبی
از گل خیلی خوششون میاد.22%دیگر پاسخ ها
zikzaxنام : نیما امتیاز : 1816درصد بهترین پاسخ : 17%نیما (128)i

1.    89/3/12 (14:29)از دسته گل مردها
.4%
sahel_67نام : ساحل عمادیامتیاز : 3804درصد بهترین پاسخ : 25%ساحل عمادی (30)i

2.    89/3/12 (15:46)از انگشتر الماس ولی کو؟حالا طلا هم باشه بد نیست ! عطر هم خوبه ...من ازگل تنها خوشم نمیاد بقیه رو نمیدونم .به غیر اینا .ببین چه وسیله ای نداره که لازم داره بخر .9%
yaali_omidنام : یاعلی امیدامتیاز : 101درصد بهترین پاسخ : 5%یاعلی امید (11)i

3.    89/3/13 (00:19)سلام
اول صداقت در گفتار و کردار
دوم با احساس بودن طرف مقابل بطوری که اونها رو بفهمنن
سوم و از همه مهمتر اینکه نظری سو بهشون نداشته باشیم
یا علی.13%
maede64نام : مائده مامتیاز : 410درصد بهترین پاسخ : 45%مائده م (213)i

4.    89/3/13 (10:34)از جعبه های کادویی به اندازه 5 سانت در 5 سانت!!!!
اگه گفتی دوست دارن چی توش باشه؟؟!!1.4%
davidbahal2009نام : دیوید باحالامتیاز : 755درصد بهترین پاسخ : 11%دیوید باحال (14)i

5.    89/3/13 (11:55)یك جفت گوش مفت.4%
negar61نام : نگار رامتیاز : 80درصد بهترین پاسخ : 0%نگار ر (7)i

6.    89/3/14 (02:27)از محبت واقعی هم محبت در کلام و هم اینکه تو رفتارت نشون بدی در کنارش هدایای کوچک هم شادشون می کنه معمولا اکثرا گل و ادکلن دوست دارن ولی اگه بدونی طرفت چی دوست داره از همه بهتره که همونی که می خواد رو بگیری اینجوری می فهمه که دوسش داری.0%
aa_mنام : الف میمامتیاز : 168درصد بهترین پاسخ : 16%الف میم (23)i

7.    89/3/15 (05:06)از همه چیز خوششون میاد
اصولا ادمایی نیستیم که چیزی رو رد کنیم
اگرم به چیزی ایراد میگیریم به خاطر تفکر خواصمون در اون مورده .

بستگی داره بخوای چه کاری انجام بدی یا چه چیزی تهیه کنی ؟
هرچیزی مناسب یه موقعیت خاصه ...4%
majestyloveنام : حضرت عشقامتیاز : 120درصد بهترین پاسخ : 5%حضرت عشق (2)i

8.    89/3/15 (22:47)از یه پسر فشن.4%
fa2_actorنام : محمد علیزادهامتیاز : 700درصد بهترین پاسخ : 19%محمد علیزاده (33)i

9.    89/3/16 (01:55)یقت این است که خانمها به گروه ویژه ای از خصوصیات اخلاقی مردها علاقمند هستند و طبیعتا بـسـمت کسانی کشیده می‌شوند که آن ویژگی‌ها را دارا باشند.

در این قسمت ۷ مورد از این ویژگی‌های “ایده آلیستی” و توضیح آنکه چرا خانم‌ها عاشق این خصوصیات هستند را برای شما ذکر می‌کنیم. البته نباید خود را به یکباره تغییر دهید و و شخصیت خود را به طور کامل عوض کنید. شاید برخی از این صفات مناسب حال شما نباشند، توجه داشته باشید که خانم‌ها به سادگی متوجه تناقض موجود در شما خواهند شد.

از بین تمام ویژگی‌ها چند موردی را که بیشتر با شما سازگاری دارد، انتخاب کنید و سعی کنید هر یک از آنها را در وجود خود پرورش دهید. شاید در حال حاضر هم بعضی از آنها در وجود شما یافت شود اما با نگاه کوتاهی که به این مقاله می‌اندازید متوجه خواهید شد که خانم‌ها به دنبال چه چیزی در شما هستند، این امر موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

- مرد رمانتیک
آقایی که به عشق کلاسیک اعتقاد داشته باشد، دائما برای او گل و شکلات بخرد، بر سر میز شام شمع روشن کند، برای اینکه نشان دهد به یاد اوست با وی تماس تلفنی بگیرد، به چشمان بانوی خود خیره شود و احساسات قلبی خود را به بیرون بریزد.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: خانم‌ها نیاز دارند که مورد احترام قرار گیرند و یک مرد رمانتیک این نیاز زن‌ها را برآورده می‌سازد. این مرد با ژست‌های رمانتیکی که به خود می‌گیرد به او نشان می‌دهد که دوستش دارد، و در مقابل خانم نیز برای تلافی گرایشات رمانتیک خودش را در طبق اخلاص قرار می‌دهد.

۲- مرد با اعتماد به نفس
او کاملا مطمئن است و به خود اعتماد کامل دارد، مردم او را به عنوان یک فرد مثبت می‌شناسند و تجلی قدرت و اراده است ( البته توجه داشته باشید که مردهای خودبین و از خود راضی شامل این گروه نمی‌شوند) به ارتباط خانم‌ها با سایر مردها حسادت نمی‌ورزند و اصلا احساس نمی‌کنند که ممکن است به وسیله دوستان مذکر و یا همکاران خانم تهدید شوند.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: زن‌ها جذب مردهای مطمئن می‌شوند. اگر خود را بزرگ تصور کنید بدون شک چنین تصوری در فرد مقابل نیز ایجاد خواهد شد. یک مرد با اعتماد به نفس به دنبال تایید و تمجید خانم‌ها نیست و همین امر باعث می‌شود که بیشتر مورد توجه آنها قرار بگیرد.

۳- مرد هنرمند
یک مرد هنرمند خودجوش که در حال زندگی می‌کند و برای اظهار عشق و علاقه اغلب از خلاقیت خود استفاده می‌کند مثلا برای خانم شعر می‌سراید و یا یک نقاشی زیبا می‌کشد.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: تمام زن‌ها دوست دارند احساس کنند که خاص و بی همتا هستند و چه راهی بهتر از اینکه شما او را الهه و منبع الهام خود قرار دهید. او شیفته ذهن خلاق مردهای هنرمند است خصوصا هنگامیکه او را نیز با هنرشان در می‌آمیزند.

۴- مرد خارجی
این مرد از یکی از کشور‌های دور دست خارجی می‌آید و دارای لهجه شیرینی است. او دید متفاوتی نسبت به دنیا دارد. روابط اجتماعی و رفتارهای روزمره اش اندکی عجیب و غریب به نظر می‌رسند اما با وجود همه این حرف‌ها باز هم به دل می‌نشیند و بسیار جذاب است. البته برای اینکه جزء این دسته محسوب شوید حتما لازم نیست که خارجی باشید بلکه اگر با چند زبان مختلف آشنایی داشته باشید و زیاد سفر کنید همان مقدار محبوبیتی را که یک خارجی می‌گیرد می‌توانید به خود اختصاص دهید.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: جاذبه و گیرایی، جاذبه و گیرایی، جاذبه و گیرایی. هیچ چیز دیگری نمیتوانم در این مورد ذکر کنم. تنها راز، گفتن جمله ای با لهجه ای زیبا است که خانم‌ها را جذب می‌کند و مرد مورد نظر را برای او دلکش و فریبنده می‌سازد و اغلب نیز خانم‌هایی این مرد‌ها را انتخاب می‌کنند که در مورد دنیا کنجکاو هستند. البته تمام جاذبه‌های دنیا در مقابل قرار گذاشتن با یک چنین مردی هیچ است.

۵- مرد آزاد و رها (به آنها پسرهای شر هم گفته می‌شود)
این دسته از مردها از قید و بندها آزاد هستند و اجازه می‌دهند که باد آنها را به هر کجا که می‌خواهد ببرد که معمولا هم به مکان‌های جالب و سرگرم کننده ای کشیده می‌شوند. او موتورسواری می‌کند، از کار خود می‌زند تا با شما در کوچه‌ها پرسه بزند، نگران آینده نیست و به پیش روی خود چشم دوخته است.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: تمام خانم‌ها تا حدی خواستار یاغی گری و سرکشی هستند (البته در حد معقول) او عاشق آزادی و رهایی این مرد می‌شود و آرزو می‌کند که روزی خودش هم بتواند این طور باشد. روح سرکش این مرد شادابی و جوانی را به رابطه شان اضافه می‌کند و خانم هم همیشه در تلاش برای رام کردن اوست- هرچند می‌داند که هیچ گاه واقعا موفق نخواهد شد.

۶- مرد زیرک/بامزه
صحبت‌های این مرد انسان را به وجد می‌آورد او تنها مردی است که به حرف‌های شما نیز گوش می‌دهد. این مرد باعث می‌شود که خانمش بخندد و با احساس شوخ طبعی و بذله گویی خود برای او شادی به بار می‌آورد. او برای جذب خانم‌ها از سیاست خنداندن و سرگرم کردن استفاده می‌کند. این مرد می‌تواند ساعت‌های متمادی با خانم گفتگو کند بدون اینکه او را خسته و کسل کند.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: با گذشت زمان موهای شما شروع به ریزش می‌کنند و عضلات محکم بدنتان نرم می‌شوند اما اگر بتوانید او را همچنان سرگرم نگه دارید برنده میدان خواهید بود. گفتگو و تبادل نظر عامل مهمی در ادامه ارتباط است، اگر به او نشان دهید که دارای این ویژگی می‌باشید او خیلی سریع به دام غلاب شما اسیر می‌شود.

۷- مرد با ملاحظه
او مردی است که در ماشین را باز می‌کند، صندلی را برای او بیرون می‌کشد، پول شام را حساب می‌کند، مطمئن می‌شود که خانم حتما دسر خود را سفارش دهد و همیشه با یک بیان منطقی و مودبانه برای بیرون رفتن از او در خواست می‌کند، هنگام بازگشت او را تا درب منزل همراهی می‌کند، برای احساسات او ارزش قائل است و می‌داند که چه موقع برای رفتن به منزل آمادگی دارد.

چرا این مرد غیر قابل اجتناب است: غافلگیر شدید؟ احتمالا فکر نمی‌کردید که یک مرد خوب و با فکر مورد توجه خانم‌ها قرار بگیرد. زمانیکه زن‌ها مردهای بد و بی ادب و شرور و کسانیکه به خود زحمت تلفن زدن را هم نمی‌دهند و بسیار بی توجه هستند را ملاتقات می‌کنند، مجددا اولویت‌های خود را از نو می‌چینند. البته خانم‌ها نیازمند رشد عقلی و بلوغ فکری هستند تا بتوانند به این نتیجه دست پیدا کنند. اما بالاخره تمام دخترخانم‌ها متوجه می‌شوند که مردی را باید انتخاب کنند که با آنها در طول یک رابطه دراز مدت خوب رفتار کند.

نکته قابل توجه

در اعمال هیچ کدام از خصوصیات اخلاقی مذکور زیاده روی به خرج ندهید و سعی نکنید که خود را فردی که نیستید جلوه دهید زیرا برای خانم‌ها این امر خیلی سریع آشکار می‌شود.

رمز موفقیت شما در این است که دلیل علاقه خانم‌ها به هر یک از ویژگی‌های بالا را به خاطر بسپارید و بدانید که از چه تیپ مردهایی قدردانی می‌کنند و بعد همه آنها را با هم مخلوط کنید و ببینید کدامیک از آنها برای شما مناسب تر هستند تا خانم‌ها به دلیل خصوصیات بدیع و نوظهورتان شما را مورد محبت و علاقه خود قرار دهند.13%
hamid2chakhanنام : حمید امتیاز : 105درصد بهترین پاسخ : 25%حمید (0)i

10.    89/3/18 (20:02)صکص.13%
tagi_nazariنام : تقی نظریامتیاز : 98درصد بهترین پاسخ : 13%تقی نظری (16)i

11.    89/3/20 (14:30)سلام :
دختر دوست ندارن حرف فقط حرف مرد باشه ، دوست دارن کسی درکشون کنه ، تنهایی رو دوست ندارن ، از هدیه خوششون میاد .
دوست ندارن تنهایی رو احساس کنند و نیاز به همسر و همراه زندگی ..0%
singertopنام : آرمین غیاثامتیاز : 112درصد بهترین پاسخ : 9%آرمین غیاث (124)i

12.    89/3/26 (00:05)سلام دوست عزیز :
زن ها چند دسته هستند .
عده ای از عشق زیاد ، خیلی لذت می برند . از این كه ناز و نوازش بشن و ...

ولی عده ای از زن ها هم از مادیات خوششون میاد .

بنابرین پیشنهاد میكنم از هردو راه هم زمان وارد بشی ...
من یك مدرك Sensual Trapy از مسكو دارم . اگه كمكی از دستم بر میاد تو PM بگو ....0%


واسه ایجاد یه رابطه با خانم ها یا دخترها چیکار کنم ؟


مشخصات سوال
mahmoud266نام : ماهان یه دنبا هیجان بیا ببین امتیاز : 85درصد بهترین پاسخ : 16%ماهان یه دنبا هیجان بیا ببین (16)i

14 تیر 89 - 17:59واسه ایجاد یه رابطه با خانم ها یا دخترها چیکار کنم ؟ اطلاعات بیشتر : 1. چه جوری پیشنهاد بدم. طرز پیشنهاد دادن و جلو رفتن که جواب رد ندن ؟ ااونی که منو نمیشناسه یا اونی که با نگاهش تحریکم میکنه و میشناسه ؟

2. اگه رابطه شکل گرفت چه رفتاری داشته باشم یعنی چجوری رفتار کنم که رابطه عمیق بشه و کیس مقابلم وابسته یا عاشق بشه

3. اگه جواب نه باشه چه رفتاری داشته باشم که کوچیک نشم . مخصوصن اوناییی که پرخاش می کننتاریخ ایجاد سوال : 14 تیر 89 (17:59)تاریخ بسته شدن سوال : 19 تیر 89تعداد بازدید :131تعداد پاسخ ها : 5طبقه بندی : جامعه و فرهنگ » آداب معاشرت- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
واسه ایجاد یه رابطه با خانم ها یا دخترها چیکار کنم ؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
hamed_mardanniaنام : حامد مردان نیاامتیاز : 3647درصد بهترین پاسخ : 38%حامد مردان نیا (57)i

89/4/14 (19:15)ماهان جان رفتار و رابطه با هر کسی خاص خود اون شخصه و تو باید قبل از اقدام به دعوت دوستی شناخت مناسبی نصبت به روحیات شخص داشته باشی.
و باید قبل از اینکه به کسی پیشنهاد بدی بهش فرصت شناختن خودتو بدی و کاری کنی که انتظار این پیشنهادو بکشه.
طوری که وقتی بهش پیشنهاد دادی از خوشحالی نیم متر بپره بالا
از پیشنهاد دادن به کسانی که تورو نمیشناسن و تو خیابون میبینی یا تازه شناختیشون جدا خودداری کن
بعد از دوستی باید متانت و صبر و زبان و رفتارت متناسب با شخصیت یک مرد کامل باشه تا عاشقت بشن.66%دیگر پاسخ ها
shadi_davarzaniنام : شادی گرافیستامتیاز : 1149درصد بهترین پاسخ : 22%شادی گرافیست (12)i

1.    89/4/15 (00:21)با ادب باش.
درست حرف بزن.
آدم باش
خیانت نکن
در آن واحد فقط با یک نفر رابطه داشته باش
به علایقش احترام بذار
براش وقت بذار
این اصل رو حتما در نظر بگیر که خانوم ها مقدم ترن
ولی رومانتیک بازی الکی در نیار
شوخی پشت وانتی نکن
تعارف بازی مش قنبری در نیار
اگرم میخوای به خودت وابستش کنی یادت باشه که ولش نکنی.11%
tasmaniaنام : مسعود صالحیامتیاز : 112درصد بهترین پاسخ : 17%مسعود صالحی (13)i

2.    89/4/15 (00:22)تكلیفت رو با خودت مشخص كن كه از دوستی چی میخوای؟
دوستی چیزی نیست كه پیشنهاد بدی،خانم من می خوام با شما دوست شم شمام می خواین؟! بله البته ... افرادی هم هستن كه همینجوری می تونی باهاشون دوست شی اما عمق دوستی مهمه پس باید زمینه دوستی ایجاد بشه باید چیزی در تو باشه كه باعث ایجاد رابطه بشه وقتی معلوم كردی كه چی داری متناسب با اون دوست پیدا می كنی.دوستان باید مثل كتاب هایی كه می خونیم برگزیده باشن.قابلیت هاتو زیاد كن... خودت باش همین
موفق باشی....0%
sandrosoنام : پرسپولیسی تاج کشامتیاز : 424درصد بهترین پاسخ : 36%پرسپولیسی تاج کش (14)i

3.    89/4/15 (14:45)اصلا چه معنی داره که با یک دختر دوست شی.
مگه پسر چه عیبی داره که تو می خوای بری دنبال دوست دختر.
اینو یادت باشه که دخترها خیلی سریع می تونن قید پسرهارو بزنن.
تا حدودی می شه گفت همه که نه ولی 90 درصد دخترهای امروزی گربه صفت شدن و فقط دنبال پول و پله طرف مقابلشون هستن نه عشق و عاشقی.
حواستو خیلی جمع کن چون دوست شدن با یک دختر مطمئننا بعدش چیزهای زیادی هست که تورو می بره به چاه.
مطمئن باش که اگه رابطتون با هم زیاد احساسی و عمیق بشه دیگه شما به اون با چشم یک دوست نگاه نمی کنید.
وقتی اون به شما می خنده و خیلی راحت و صمیمی با شما صحبت می کنه ، مطمئننا فکر شما می ره به طرف رابطه های نامشروع.
اول با صحبت شروع می شه و کم کم که صمیمی شدین خیلی راحت به هم دست می دین .دو روز دیگه کیس و میس و لب و در نهایت زبانم لال (سکـــ . . بیـــــــــــب) کار به اینجا می کشه و اونوقت امکان داره همه کار بکنی. بدترین چیز اینه که گناه کردن برای انسان راحت بشه. یعنی دیگه شما اسیر نفست بشی و هرچی این شطان رجیم میگه شما انجام بدی. اونوقته که شاید سر همین دوست دختر بازی و از این حرف ها آدم هم بکشی.
از روی منبر میام پایین.
من یک جوان 18 ساله ام ولی این تجربیات رو از اینو اون شنیدم و در چند صحنه دیدم. یکی از این تجربیات رو با چشم دیدم و برام تجربه شد. اون هم همین قضیه دوست دختر و از این حرفها بود که آخر به خود کشی دختر و پسر منجر شد.
همیشه قبل از هرکاری درباره آخر اون کار فکر کن.
راستی سن شما هم که کم نیست پس به جای این کارها با کمک پدر و مادر برای خودتون یک شریک زندگی پیدا کنین و بدون هیچ گناه و بلکه با ثواب هم احتیاج جنسیتون برطرف می شه و هم یک زندگی خوب رو واسه خودتون می سازین.
فکر نکنی من از این بچه ریشدارهای خشک و مقدس هستم . نه من هم مثل بقیه جوان ها دنبال خوشتیپ بودن و موهای بلند و از این حرفها ولی هیچ وقت به این قضیه مذکور فکر نمی کنم . امیدوارم کمی هم تونسته باشم شما رو متقاعد کنم
امیدوارم کمی به حرف های من فکر کنی.22%
3r5amنام : NA NAامتیاز : 101درصد بهترین پاسخ : 0%NA NA (0)i

4.    89/4/15 (20:52)1-هیچوقت سعی نکن منتظر اجرای چیزی باشی روابط دوستی خیلی ساده اتفاق می افته
2-همیشه سعی کن یه فاصله مناسب رو با دخترا حفظ کنی نه دور نه نزدیک ، نه خیلی رمانتیک و نه خیلی سرد و بیروح .
3-منتظر هیچ جوابی نمون ، قوی باش ..0%


چکار کنم؟ از همه چی خوشم میاد؟


مشخصات سوال
yavar0011نام : حسین زارعیامتیاز : 127درصد بهترین پاسخ : 17%حسین زارعی (4)i

29 تیر 89 - 10:44چکار کنم؟ از همه چی خوشم میاد؟ اطلاعات بیشتر : نمیدونستم این سوال مربوط به کدوم بخشه، ولی چون مربوط به روح و روانم گفتم اینجا بهتره.
من یه مشکلی دارم که فکر کنم حاد باشه، خودم نمیدونم چی میخوام، چه کار کنم مثلا با چند تا مثال میگم
مثلا موقع انتخاب رشته، الان کامپیوتر میخونم ولی تا الان شاید 10 بار میخواستم ول کنم برم یه رشته دیگه از برق بگیر تا فلسفه
یا مثلا برای ازدواج، از یه دختره خوشم اومده، بعد یکی دیگه رو هم دوست دارم،
موارد اینجوری خیلی زیاد دارم چکار کنم؟تاریخ ایجاد سوال : 29 تیر 89 (10:44)تاریخ بسته شدن سوال : 31 تیر 89تعداد بازدید :84تعداد پاسخ ها : 8طبقه بندی : علوم اجتماعی » روان شناسي- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
چکار کنم؟ از همه چی خوشم میاد؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
vkjacsonنام : وحید جکسونامتیاز : 643درصد بهترین پاسخ : 24%وحید جکسون (25)i

89/4/29 (12:02)دوست عزیز اینجا هر کی یک مطلبی میگه که بیشتر تو رو گمراه می کنه.
بهتره بری پیش یک روانشناس و مشکلت رو باهاش مطرح کنی.
مطمئنا بهتر از هر کس دیگه ای می تونه کمکت کنه.37%دیگر پاسخ ها
zzzhesamنام : حسام حسامامتیاز : 173درصد بهترین پاسخ : 20%حسام حسام (9)i

1.    89/4/29 (11:34)سلام دوستم

این مشکلی که می گی مربوط به اخلاقته.به نظر من شما ارادتون رو آموزش ندادین که بعضی وقتا جلوی بعضی خواسته ها مقاومت کنه.

به نظر من از یه تمرین کوچیک شروع کن . جلوی خواسته هاتو بگیر.مثلا اگه بیرون رفتی و از چیزی خیلی خوشت اومد سعی کن اونو نخری(البته اگه ضروری نبود) ......

موفق باشی.37%
azyadamboroنام : مسعود تهنیتامتیاز : 166درصد بهترین پاسخ : 39%مسعود تهنیت (2)i

2.    89/4/29 (12:11)خیلی باحالم همه رو دوست دارم ...
منم مشكل تو رو داشتم به طور اتفاقی با كتاب های روانشناسی آشنا شدم خودم رو درمان كردم
منم میگم برو پیش روان شناس به خاطر اینكه مشكلت اینجا حل نمیشه بدتر گمراه میشی .12%
g0000sنام : سامان فاطمیامتیاز : 108درصد بهترین پاسخ : 8%سامان فاطمی (2)i

3.    89/4/29 (12:52)سلام حسین جان.
3روز به زندگی عادیت بپردازوبه چیزی فکرنکن.
g0000s@yahoo.com
بعداز3روز1ایمیل بزن یابه09357864823زنگ بزن تاخدمتت عرض کنم.
.0%
hp_1996نام : حسین پامتیاز : 1271درصد بهترین پاسخ : 22%حسین پ (8)i

4.    89/4/29 (13:06)دوست عزیز

اگر تهران هستی برام پیغام بذار تا آدرس یک دکتر خوب رو بهت بدم، کارش واقعاً عالیه..
بهتر از هر کسی کسی که دانش و تجربه در این علم داره می تونه کمکت کنه..

موفق باشی.0%
goodweatherنام : مهرداد دامتیاز : 110درصد بهترین پاسخ : 10%مهرداد د (1)i

5.    89/4/29 (21:01)با 2 و 3 موافقم..12%
omiddariنام : امید مدیریامتیاز : 318درصد بهترین پاسخ : 9%امید مدیری (18)i

6.    89/4/29 (21:33)سست عنصر هستی ، البته با عرض معذرت . بیشتر از روی احساس تصمیم میگیری تا عقل . یه کمی سعی کن احساساتت رو کنترل کنی و ببینی عقل چی میگه ..0%
i_am_peireنام : معین کامتیاز : 3538درصد بهترین پاسخ : 13%معین ک (116)i

7.    89/4/29 (22:51)سعی کن ارادتو زیاد کنی..یواش یواش این کارو شروع کن..
اعتماد به نفس داشته باش..هر تصمیمی رو که گرفت پاش واسا اگر چه اشتباه باشه....0%


ساير مطالب :
* من به پروژه راهسازی انجام شده نیاز دارم. کسی می تونه کمک کنه
* تو ایران از کجا میشه سگ کالی نسبتا اصیل پیدا کرد؟
* معایب و محاسن نوکیا ان 73 چیست؟
* طریقه شناختن نوکیا ان 73 اصل فلاند چگونه است؟
* راه درمان شقاق از پای قناری چیست؟
* مهم ترین و با ارزش ترین سوال هستی چیه؟
* تئاتر "سایه" در کدام کشور پایه گذاری شد؟
* بهشت و جهنم کجاس؟( چه جور جای است؟)تصورتون رو بگید.
* چطور می تونم برای پاسخ یک بحث، عکس فرستاد؟
* حمل نام پروردگار و اسامی متبرک داخل گوشی موبایل