تبليغات
نحوه ی مصرف قرص سیپرو هپتادین


مشخصات سوال
merlin2نام : رضا امتیاز : 812درصد بهترین پاسخ : 43%رضا (60)i

31 تیر 88 - 08:57نحوه ی مصرف قرص سیپرو هپتادین اطلاعات بیشتر : میخواستم برای بهتر شدن اشتها طبق گفته ی دکتر متخصص از قرص سیپرو هپتادین استفاده کنم..ولی نمیدونم توی روز چند تا باید استفاده کنم یا اینکه با توجه به خواب آور بودن قرص چه ساعاتی از روز باید استفاده کنم..تاریخ ایجاد سوال : 31 تیر 88 (08:57)تاریخ بسته شدن سوال : 9 مرداد 88تعداد بازدید :3233تعداد پاسخ ها : 5طبقه بندی : سلامتی » لاغری و تغذیه- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
نحوه ی مصرف قرص سیپرو هپتادین 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
bodybuilder_boyنام : جی کاتلر مستر المپیا امتیاز : 760درصد بهترین پاسخ : 9%جی کاتلر مستر المپیا (12)i

88/4/31 (16:02)سیپروهپتادین چند روز اول خوب جواب میده بعدش عادی میشه ، جوابدهیش کوتاه مدته ... داوری شدیداً خواب آوریه و پرخواشگری و بی حوصلگی برات میاره و ... به جاش می تونی از مخمر آب جو استفاده کنی یا از قرص(پری اکتین)periactin هم می تونی استفاده کنی ... .0%دیگر پاسخ ها
orkid1نام : ارکید ارکیدامتیاز : 41726درصد بهترین پاسخ : 37%ارکید ارکید (32)i

1.    88/4/31 (09:28)salam
az in daru be onvane anti histamine estefade mishe
va aghlab har 12 sat estefade mikonand
va az mohem tarin avareze in daru chaghi hast.66%
mr_asgariنام : ابوالفضل عسگریامتیاز : 135درصد بهترین پاسخ : 36%ابوالفضل عسگری (7)i

2.    88/4/31 (19:02)سیپروهپتادین.. یا همون قرص سپروهپتادین...
در اصل آزاد کننده هورمون اشتهاست از غده تیروئید که برای بیماران مبتلا به گواتر پرکار تجویز می گردد.
نکته منفی این قرص عوارض به شدت خطرناک و غیر قابل جبران آن است برای بدن.( در صورت مصرف بی دلیل )

همانطور که می دانیم...وظایف زیادی برای غدد تیروئید و پاراتیروئید در بدن انسان موجود است.
مهمترینشان تنظیم مقدار ید در بدن است که این عنصر درصورت کمبود باعث عقب افتادگی و عدم رشد مغز و درصورت زیاد شدن در بدن باعث مسموم شدن مایع نخاعی و مخاط مغز و درنتیجه ابتلا به بیماری های جبران ناپذیر سیستم عصبی خودکار ( سوماتیک بدن می شود )

حتی ممکنه خنگی... کودنی...یا بدتر...فلج اعصاب و مغز را در پی داشته باش
مصرفش روزی یکیه.16%
vahab_maniنام : پسر خورشیدامتیاز : 82درصد بهترین پاسخ : 0%پسر خورشید (91)i

3.    88/5/3 (21:48)سلام دوست عزیز .

بهتر اول یکم در مورد سیپروهپتادین اطلاعات داشته باشی.

سیپروهپتادین
موارد مصرف‌: سیپروهپتادین برا‌ی ‌درمان‌آلرژ ی ناشی ‌ از تب‌ یونجه‌، كهیر و كهیرغول‌آسا، كهیر ناشی‌ از سرما، میگرن‌ ودرمان‌ بیماری‌ كوشینگ‌ استفاده‌ شده‌است‌.

مكانیسم‌ اثر: سیپروهپتادین آنتاگونیست‌گ یرنده‌های‌ H1 و گیرنده‌های‌ سروتونینی‌می ‌باشد. به‌ دلیل‌ خاصیت‌ آنتی‌هیستامی نی‌آن‌، اثر ضد آلرژی‌ دارد.
فارماكوكینتی ك‌: این‌ دارو بخوبی‌ از دستگاه‌گوارش ‌ جذب‌ می‌گردد. اثر آن‌ 60 ـ 15دقیقه‌ پس‌ از مصرف‌ خوراكی‌ ظاهرمی‌گردد. دفع‌ آن‌ كلیوی‌ و اغلب‌ به‌صورت‌متا بو لیت‌ طی‌ 24 ساعت‌ صورت‌ می‌گیرد.
هشدارها: 1 ـ احتمال‌ سرگیجه‌، تسكین‌بیش‌ از حد، اغتشاش‌ شعور و كمی‌ فشارخون‌ ناشی از مصرف‌ این‌ دارو درسالخورد گا ن‌ بیشتر است‌.
2 ـ مصرف‌ طولانی‌ مدت‌ این‌ دارو باعث‌خشكی‌ دهان‌ می‌شود و احتمال‌ گلودرد،عفو نت‌ دهان‌ و گلو و پوسیدگی‌ دندان‌وجود دارد.
عوارض‌ جانبی‌: عوارض‌ شایع‌ این‌ داروخشكی‌ دهان‌، تاری‌ دید، خواب‌آلودگی ‌،غلیظ شدن‌ ترشحات‌ نایژه‌ و افزایش‌ وزن‌می با شند .
تداخل‌های‌ دارویی‌: مصرف‌ همزمان‌ این‌دارو با مضعف‌های‌ CNS ممكن‌ است‌ اثرات‌مضعف‌ آن‌ را افزایش‌ دهد. استفاده‌همزم ان‌ این‌ دارو با داروهای‌آنتی ‌كلینرژیك‌ اثرات‌ جانبی‌ آن‌ را تشدیدمی‌كند. مصرف‌ همزمان‌ داروهای‌ سمی‌برای‌ گوش‌ مانند سالیسیلات‌ها ووانكوما یسین‌ با این‌ دارو ممكن‌ است‌ اثرسمی‌ آن‌ را بر گوش‌ از جمله‌ وزوز گوش‌ وسرگیجه‌ را بپوشاند.
نكات‌ قابل‌ توصیه‌: 1 ـ احتمال‌ افزایش‌ وزن‌وجود دارد.
2 ـ بمنظور كاهش‌ تحریك‌ گوارشی‌ همراه‌با غذا، آب‌ یا شیر مصرف‌ گردد.
3 ـ در صورت‌ بروز خواب‌ آلودگی‌ ازانجام‌ كارهایی‌ كه‌ نیاز به‌ تمركز حواس‌دارند خودداری‌ گردد.
4 ـ این‌ دارو می‌تواند عوارض‌ سمی‌ گوشی‌سالیسیل ات‌ها را بپوشاند.
مقدار مصرف‌:
بزرگسالان‌: در درمان‌ آلرژی‌ مقدار 4میلی‌گرم‌ 4 ـ 3 بار در روز و حداكثر 32میلی‌گرم‌ در روز مصرف‌ می‌شود. درمیگرن‌ 4 میلی‌گرم‌ تجویز كه‌ در صورت‌نیاز پس‌ از نیم‌ ساعت‌ تكرار می‌شود. مقدارمصرف‌ نگهدارنده‌ آن‌ 4 میلی‌گرم‌ هر 6 ـ 4ساعت‌ است‌.
كودكان‌: در كودكان‌ 6 ـ 2 سال‌ 2 میلی‌گرم‌3 ـ 2 بار در روز و حداكثر 12 میلی‌گرم‌ درروز مصرف‌ می‌شود.


طرز استفاده :
قبل از غذا یک لیوان میل شود .


......................... ..
خواص :
چاق کننده , مولد خون , نیرو دهنده قوای ج ن س ی , تقویت استخوان بندی اطفال , سرشار از ویتامین ها بخصوص ویتامین k

.0%
nama22نام : مینا مبینیامتیاز : 411درصد بهترین پاسخ : 7%مینا مبینی (2)i

4.    88/5/5 (19:32)به خاطر عوارض زیادش یا بهتره از خیرش بگذری یا از همون دکتر بپرسی.
یه همچین قرصی معادل های بهتری هم داره که دوستان اشاره کردن..16%


نحوه کاهش مصرف لب تاپ


مشخصات سوال
kalazimنام : عظیم امتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 4%عظیم (25)i

29 خرداد 87 - 15:07نحوه کاهش مصرف لب تاپ اطلاعات بیشتر : سلام .من یک لب تاپ HP مدل DV2775 دارم. من می خوام وقتی از باتری استفاده می کنم حد اقل مصرف رو سیستم من داشته باشد .یعنی طول مدت کارکرد باتری زیاد بشه. لطفا منو راهنمایی کنید.تاریخ ایجاد سوال : 29 خرداد 87 (15:07)تاریخ بسته شدن سوال : 1 تیر 87تعداد بازدید :58تعداد پاسخ ها : 5طبقه بندی : کامپیوتر و رایانه » سیستم عاملها- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
نحوه کاهش مصرف لب تاپ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
bernardrohiنام : Ben امتیاز : 378درصد بهترین پاسخ : 32%Ben (4)i

87/3/29 (16:49)خوب ببین 2 راه ساده وجود دارد:
1. خود لبتاپ برنامه ی برای کنترل باتری دارد. اگه ویندوز رو عوض کردی ؛الان نداری ؛می تونی وارد سایت HP بشی مدلت رو وارد کنی و برنامه مخصوص لبتاپ رو دانلود کنی.(امکان نداره لبتاپ HP دارای برنامه باتری نباشه)
اینم سایت HP برای اطلاعات بیشتر: (مدل لبتاپ HP رو می تونی از بالا روی صفحه مانیتورت پیدا کنی)
http://welcome.hp.com/country/us/en/support.html
(اگر هم لبتاپت قدیمی بود و نتونستی مدلش رو پیدا کنی تو سایت بالایی ؛زیره For product نوشته How do I find my product name روش کلیک کن بقیش هم ساده است خودت متوجه می شی)
2. خوب روش دیگه خود ویندوز XP در قصمت Control Panel یک قصمتی به نام Power Option داره که تنضیماتش محدوده و تا حدی کمکت می کنه. (اگر هم از Windows Vista استفاده می کنی ؛که چه بهتر؛ امکانات ویندوز ویستا برای باتری کامل تره)

همین دیگه...
خوب می تونی برام 1 فنجان قهوه بگیری..100%دیگر پاسخ ها
pourang_usنام : پورنگ امتیاز : 1706درصد بهترین پاسخ : 15%پورنگ (1)i

1.    87/3/30 (00:15)سلام
میتونی از شفافیت مونیتور كم كنی
از داخل SetUp سیستم گزینه ای برای پرفورمنس سیستم وجو داره كه بسته به حالت دستگاهت میتونی اون رو روی Economey یا چیز های دیگه ست كنی
از داخل پاور منیجر میتونی زمان Stand By و خاموش شدن هارد و دیگر تنضیمات رو انجام بده البته برای زمان باطری
موفق باشی.0%
soheil_bala68نام : گمگشته فراموش کردمامتیاز : 150درصد بهترین پاسخ : 13%گمگشته فراموش کردم (20)i

2.    87/3/30 (12:10)عزیزم غصه یچی رو می خوری این روشو بگیر اجراش کن برو حالشو ببر تو جان بخواه این نرم افزارو نصبش کردی می تونی تا 4 الی 5 روز حالشو ببری

باتری های معمولی لپ تاپ نیز همانند سایر وسایل الکترونیکی برای خود عمر مشخصی دارند. این باتری ها معمولأ پس از 1 تا 2 سال کار مداوم ، کارایی اصلی خودشان را از دست میدهند و در نهایت تنها میتوانند 10 تا 15 دقیقه شارژ خود را حفظ کنند. در صورتی که باتری لپ تاپ شما نیز به این بلا دچار شده است پیش از هر اقدام دیگری دست نگاه دارید و این ترفند واقعأ اعجاب انگیز با روشی اعجاب انگیزتر را بر روی باتری خود را اعمال کنید! چرا که با این کار میتوانید جان دوباره ای به باتری ببخشید و به نوعی آن را احیا کنید ، چرا که مجددأ باتری میتواند 1 الی 2 ساعت شارژ خود را نگه دارد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید.


برای اینکار ، روش کار را بدون ترس و واهمه انجام دهید!

کافی است باتری را به مدت 14 الی 15 ساعت در داخل فریزر قرار دهید!
تا باتری لپ تاپ شما کاملأ فریز شود!
سپس باتری را 3 الی 4 بار شارژ و دشارژ نمایید.
اکنون باتری لپتاپ شما پس از گذراندن یک خواب زمستانی جان تازه ای پیدا کرده است و میتوانید بیش از گذشته برای شما کار کند.

شاید از این عمل تعجب کنید و ارتباطی بین این دو کار نیابید.
اما جالب است بدانید که این کار پایه و اساسی کاملأ علمی دارد ، چرا که همانطور میدانید به طور کلی در اجسام مختلف به دلیل لرزش طبیعی مولکولها جریان برق به راحتی از آنها عبور نمی کند. این مشکل در اجسام رسانا کمتر است ، زیرا مولکول ها به شکل منظم قرار می گیرند و جریان راحت تر عبور می کند ، اما برای ابر رسانا کردن باید جسم رو سرد نمود تا لرزش مولکولها کمتر شود (این لرزش هیچ گاه صفر نخواهد شد ، مگر در صفر مطلق یعنی 273- درجه سانتیگراد که البته تا امروز دست نیافتنی باقی مانده است) ، در نتیجه سرعت و کیفیت عبور جریان بهتر خواهد شود. دلیل بهتر کار کردن سی پی یو در درمای پایین نیز همین موضوع است.

این موضوع توسط وب سایت کمیاب آنلاین عملأ بر روی باتری یک لپ تاپ HP تست شد ، باتری که پس 1سال و نیم کارکرد ، تنها به مدت 10 دقیقه شارژ را نگه میداشت ، پس از اجرای این ترفند ، پس از اولین شارژ توانست 45 دقیقه و در دفعات بعدی تا 1.5 تا 2 ساعت شارژ را نگاه دارد.

از این موضوع و به نوعی نوآوری میتوان حتی در مورد هارد دیسک هم استفاده کرد ، هاردی که کار نمیکند را در صورتی که 10 تا 15 ساعت در فریزر فریز نمایید و سپس وصل نمایید را نیز میتوان با این روش بازیابی کرد.

همچنین برای تثبیت این موضوع ، ویدئویی نیز در سایت Metacafe منتشر شده است که کلیه عملیات به شکل تصویری قابل مشاهده است. این ویدئوی آنلاین در سیستم به اشتراک گذاری ویدئوی Metacafe به نشانی http://www.metacafe.com/watch/781300/revive_a_dead_laptop_battery در دسترس است.

لازم به ذکر است تا باتری شما دچار مشکل نشده است این ترفند را بر روی آن اجرا نکنید. همچنین این تنها بر روی باتری لپ تاپ تست شده است ، طبعأ امکان این کار بر روی همه باتری های لوازم الکترونیکی یا خود آنها وجود ندارد ، مگر دستگاه هایی که ساختاری همانند باتری های لپ تاپ داشته باشند.

.0%
persoolesنام : ۩ امین ۩ تنهاامتیاز : 177درصد بهترین پاسخ : 5% ۩ امین ۩ تنها (188)i

3.    87/3/30 (15:05)har moghe barg dar ekhtyaret bod az barg shahry estefade kon.0%
mohsen1400نام : محسن عبداللهیامتیاز : 5211درصد بهترین پاسخ : 28%محسن عبداللهی (377)i

4.    87/3/30 (16:29)می تونی توی کنترل پنل در قسمت power sheme یک الگوری کم مصرف برای خودت تعیین کنی مثلا هارد زود خاموش بشه و ... سپس آن رو ذخبره کنی و فعال کنی.0%


بهترین نحوه ی مصرف آمینواسید 2500؟


مشخصات سوال
golpesarghandeasaalنام : میثم ...امتیاز : 239درصد بهترین پاسخ : 45%میثم ... (3)i

11 فروردین 88 - 12:34بهترین نحوه ی مصرف آمینواسید 2500؟تاریخ ایجاد سوال : 11 فروردین 88 (12:34)تاریخ بسته شدن سوال : 18 فروردین 88تعداد بازدید :47تعداد پاسخ ها : 3طبقه بندی : ورزش و تفریح » غیره- این سوال بسته شده است.

عنوانوضعیت
نمایش برای همه
دوستان
بهترین نحوه ی مصرف آمینواسید 2500؟ 
ایجاد علامتبهترین پاسخ
sina_64نام : سینا ............امتیاز : 160درصد بهترین پاسخ : 60%سینا ............ (16)i

88/1/13 (12:12)سلام و سال نوت مبارک
بهترین شیوه مصرف
روزی 12 عدد
2عدد صبح+ 2عدد قبل از تمرین + 4 عدد بعد از تمرین + 4 عدد قبل از خواب .
در ابتدای صبح بهتره که یه دریافت پروتینی داشته باشی که گفتم 2 عدد بخوری
قبل از تمرین هم بهتره که باز هم یه دریافت پروتینی داشته باشی که باز هم 2 عدد
اما مهمتری وعده ها بعد از تمرین و قبل از خواب هست
بعد از تمرین برای اینکه عضلات شما به شدت تمرین کرده و نیاز شدید به پروتین مفید دارد و اون بهترین زمان مصرف هست
قبل از خواب هم خیلی مهم هست زیرا بیشترین میزان رشد عضله در زمان استراحت و خواب می باشد پس چه بهتر که هنگامی که عضله در حال رشد هست پروتین به میزان کافی در اختیار عضله قرار بگیره
مشاوره علوم ورزشی در وب لاگ زیر می باشد
توسط کارشناس تربیت بدنی و علوم ورزشی
www.sinasport.blogfa.com
باز هم اگر سوالی داشتی به این وبلاگ بیا و در نظر دهید آخرین پست سوال خودت رو مطرح کن
موفق باشی.42%دیگر پاسخ ها
hamedeb57نام : حامد ایامتیاز : 100درصد بهترین پاسخ : 0%حامد ای (36)i

1.    88/1/11 (14:46)salam man khodam varzesho herfeyi anjam midam behtarin zamane masrafe har aminoyi faseleye zamniye 20 daygheh bad az tamrin hast ke in faselarop zamane taghziyeyeh talayi migan .14%
mahmoudsardarنام : محمود ظروفچیامتیاز : 826درصد بهترین پاسخ : 25%محمود ظروفچی (4)i

2.    88/1/12 (10:37)سلام
مصرف آمینو اسیدها چه برای افراد عادی و چه حرفه ای نسبت به تاثیری که از مصرف اون در زمانهای مختلف میگیرن فرق میکنه .ولی عمومی ترین راه مصرف اون بلافاصله بعد ازتمرین هستش .زیرا درصد جذب اسید آمینه و مواد غذایی بعد از تمرین زیاد هستش و اسیدهای آمینه موادی هستن که زود جذب بدن میشن به علت ترکیبی که توی اونها وجود داره!!!!.42%


ساير مطالب :
* من یه ویدئو ی اموزشی از نرم افزار minitab رو می خواستم
* کارت Pay Pal
* تقویت ناخن
* پلاکت مادس یا سلوله؟؟
* خساست در ازدواج
* polynilpotent variety
* سلامچطور می توان متن جستجوهای خود در گوگل را در قیمتی که متن
* بهترین مارک گیتار کلاسیک چیه؟؟
* سلام میشه کتابی رو برام معرفی کنید که سوالات کنکور ارشد ازا
* از روزی که فرد ایدز میگیره تا چند وقت بعدش علایمش بروز میده؟